تریلر چپتر Into the Jungle بازی Battlefield V منتشر شد

در جریان شروع بخش ششم بازی Battlefield V شاهد اضافه شدن نقشه Solomon Islands و سلاح‌های جدید به این بازی هستیم


حساب کاربری توییتر بازی Battlefield V اعلام کرد قسمت ششم بازی بتلفیلد 5 معرفی خواهد شد که Into the Jungle نام دارد. چندی پیش تریلر ذکر شده بود در دسترس قرار گرفت. استودیو EA Dice در جریان تریلر منتشر شده شاهد اضافه شدن محتویات مختلف از جمله اضافه شدن یک نقشه جدید به این بازی هستیم.

Battlefield V

نام نقشه جدید این بازی Solomon Islands است و نبرد میان سربازهای آمریکایی و ژاپنی را وارد جنگل‌های تو در تو می‌کند در ادامه مشخص شد که Into the Jungle در جریان آپدیت 6.0 در دسترس کاربران Battlefield 5 قرار می‌گیرد. همچنین کاربران می‌توانند منتظر آیتم‌های تزئینی جدید، سلاح‌ها و گجت‌های جدید و پاداش‌های باشند که در کنار عرضه Into the Jungle در اختیار کاربران قرار داده می‌شود.

Battlefield V

از سلاح‌های جدیدی هم که به بازی اضافه خواهد شد می‌توان به سلاح Type 11 MG کلاس پشتیبان، سلام MT Carbine برای کلاس اسالت اشاره کرد. همچنین M1A1 Bazooka و Lunge Mines هم به‌عنوان گجت‌های انفجاری جدید به این بازی اضافه می‌شوند.

Battlefield V

پس از تمام شدن بخش سینمایی تریلر آدام فریمن، مدیر کامیونیتی استودیو دایس، اعلام کرد که Solomon Islands نقشه‌ای است که نبردهای سرعتی را در دسترس قرار می‌دهد و بازیکنان برای موفقیت، باید هوشمندانه عمل کنند.

همچنین شما در ادامه میتوانید این تریلر را تماشا کنید:


استودیو دایس پاداش‌ها را در قالب آیتم‌هایی برای آزادسازی طراحی کرده است. برای مثال کاربران با رسیدن به سطح ۴۰ می‌توانند کاراکتر میساکی را آزاد کنند که یک کاماندو ژاپنی است. همچنین دو کاراکتر دیگر هم به مرور زمان در دسترس کاربران این بازی قرار داده می‌شود.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...