اولین تریلر رسمی فیلم Fast and Furious 9 منتشر شد

اولین تریلر فیلم Fast and Furious 9 طرفداران با بازگشت یک شخصیت غافلگیر می‌کند


 همین چند وقت پیش بود که اولین تیزر تریلر و پوستر رسمی فیلم Fast and Furious 9 منتشر شد و در ادامه شاهد پوسترهای بیشتری از این فیلم منتشر شد. حال اولین تریلر رسمی این فیلم منتشر شده است. همانطور که پیش از این گفته شده بود. یونیورسال پیکچرز دقایقی پیش اولین تریلر فیلم Fast and Furious 9 را منتشر کرد که این تریلر طولانی اطلاعات زیادی از اتفاقات این قسمت را به ما می‌دهد. تریلر با نمایش زندگی عادی دومنیک تورتو با بازی وین دیزل با لتی و برایان با بازی مشل رودریگز و پسرشان که برایان نام دارد شروع می‌شود و در ادامه شاهد ماموریت جدید آن‌ها هستیم که دام با برادرش مواجه می‌شود که نقش او را جان سینا بازی می‌کند.

همچنین شما در ادامه میتوانید این تریل را تماشا کنید:


برادری که قوی‌ تر و جوا‌ن‌تر از دام است و حال قرار است در برابر برادر بزرگ‌ترش قرار بگیرد در این تریلر شاهد بازگشت جوردانا بوروستر بازیگر نقش میا تورتو را نیز هستیم. همچنین مشخص می‌شود که اتفاقات این قسمت بخشی از برنامه جدید سایفر با بازی شارلیز ترون است که قصد گرفتن انتقامش از دام را دارد و همچنین انگیزه برادر دام هنوز مشخص نیست. در طول این تریلر شاهد تصاویر اکشن متعدد و مبارزه دام و برادرش هستیم که بسیاری از این تصاویر به سبک چند قسمت اخیر بوده و به‌نظر می‌رسد که فیلم قرار است مسیر قسمت‌های قبلی را دنبال کند. در پایان اولین تریلر قسمت جدید مجموعه فیلم های Fast and Furious شاهد بازگشت هان با بازی سانگ کانگ هستیم که نه تنها دام را غافلگیر کرد قطعا بلکه همه طرفداران را شوکه و غافلگیر کرده است و مشخص نیست او چگونه زنده است در هر حال بازگشت او قطعا بسیاری را خوشحال خواهد کرد.

پیش‌فروش بلیت‌های فیلم Fast and Furious 9 نیز آغاز شده، اما هنوز از نام این قسمت رونمایی نشده که این موضوع با توجه به شروع تبلیغات فیلم کمی عجیب است. تایریس گیبسون، لوداکریس، ناتالی امانوئل، هلن میرن، مایکل روکر، فرانسیس انگانو، اوسونا، کاردی بی، فین کول، آنا ساوای و وینی بنت، دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم Fast and Furious 9 حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. همچنین در ادامه می‌توانید پوستر شخصیت هان که در پایان این تریلر حضور داشت را مشاهده کنید:

Fast and Furious 9

فیلم Fast and Furious 9 به‌کارگردانی جاستین لین، برای اکران در تاریخ ۲۲ می ۲۰۲۰ (۲ خرداد ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...