تبلیغ تلویزیونی Super Bowl فیلم Black Widow منتشر شد

در حاشیه Super Bowl مارول تبلیغ تلویزیونی فیلم Black Widow را منتشر کرد


 ماه آذر امسال بود که مارول استودیو اولین تیزر تریلر فیلم Black Widow را منتشر کرد و در ادامه شاهد انتشار تریلر دیگری از این فیلم بودیم که حاوی تصاویر جدیدی نیز بود. تبلیغ تلویزیونی Super Bowl این فیلم مورد انتظار از دنیای سینمایی مارول منتشر شده است. برخلاف انتظارات مارول استودیو لحظاتی پیش تبلیغ تلویزیونی سوپر بول فیلم Black Widow را منتشر کرد که تمرکز این تریلر کوتاه و ۳۰ ثانیه‌ای روی بلک ویدو و خانواده‌اش است که می‌گوید خانواده اصلی او هستند و حال بازگشته تا کار ناتمامی را انجام دهد. با اینکه بیشتر تصاویر این نمایش مشابه دو تریلر اول است، اما حاوی تصاویر جدیدی نیز هست که در طول آن تصاویر جدیدی از تسک مستر نیز دیده می‌شود که در حال تقلید حرکات کاپیتان آمریکا می باشد.

همچنین شما در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:


علاوه‌ بر این تبلیغ تلویزیونی مارول استودیو پوسترهای شخصیت فیلم Black Widow را نیز منتشر شده و شما در ادامه می‌توانید این پوسترها را نیز مشاهده کنید:

Black Widow

Black Widow

Black Widow

Black Widow

اسکارلت جوهانسون، دیوید هاربر، ریچل وایس، فلورنس پیو، او.تی. فاگبنلی، ویلیام هرت و ری وینستون، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Black Widow حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. بااین حال، بازیگر نقش تسک مستر هنوز معرفی نشده است. اتفاقات فیلم Black Widow قرار است پس از حوادث فیلم Captain America: Civil War و پیش از اتفاقات فیلم Avengers: Infinity War آغاز شود. کیت شورتلند وظیفه کارگردانی این فیلم را بر عهده داشته است. 

فیلم Black Widow برای اکران در تاریخ ۱ می ۲۰۲۰ (۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...