تریلر Super Bowl فیلم No Time to Die منتشر شد

در تبلیغ تلویزیونی فیلم No Time to Die شاهد پرواز دو مامور با جت هستیم.


 ماه آذر امسال بود که شرکت یونیورسال پیکچرز اولین تریلر رسمی فیلم No Time to Die را منتشر کرد که در این تریلر شاهد تصاویر زیادی از اتفاقات این فیلم اکشن و جاسوسی مورد انتظار بودیم. تبلیغ تلویزیونی Super Bowl قسمت جدید فیلم James Bond (جیمز باند 25) منتشر شده است. در این ویدیو شاهد تصاویر جدیدی از جمله ماموریت مشترک شخصیت جدید نومی یا مامور OO با جیمز باند هستیم و در ادامه تصاویر جدیدی از شخصیت شرور و منفی سافین با بازی رامی ملک نمایش داده می‌شود.

همچنین شما در ادامه می‌توانید این تبلیغ تلویزیونی را تماشا کنید:


قسمت جدید 007 داستان جیمز باندی را دنبال می‌کند در حال خدمت نیست و او در حال لذت بردن از زندگی شخصی خود در جامائیکا است که در ادامه فلیکس لیتر، دوست قدیمی او، از جیمز باند درخواست کمک می‌کند. او به باند ماموریتی می‌دهد که باید یک دانشمند دزدیده شده را نجات دهد که یک گروه تبهکار به‌رهبری شخصی به‌نام سافین به‌دنبال ساخت یک سلاح بسیار خطرناک با فناوری بسیار پیشرفته هستند.

دنیل کریگ، رامی ملک، لیا سدو، نائومی هریس، جفری رایت، رالف فاینز، بن ویشاو
، روری کینیار، آنا د آرماس، دیوید دنسیک، لاشانا لینچ، کریستوفر والتس، بیلی مگنوسن و دالی بن صلاح، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم No Time to Die حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم No Time to Die برای اکران در تاریخ ۸ آوریل ۲۰۲۰ (۲۰ فروردین ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...