تبلیغ تلویزیونی انیمیشن Minions: The Rise of Gru منتشر شد

یونیورسال تبلیغ تلویزیونی سوپر بول انیمیشن Minions: The Rise of Gru را به صورت رسمی منتشر کرد


 شرکت یونیورسال پیکچرز و استودیوی انیمیشن‌ سازی ایلومینیشن اینترتینمنت تبلیغ تلیوزیونی Super Bowl انیمیشن Minions: The Rise of Gru را منتشر کرده‌اند. در این تبلیغ تلویزیونی کوتاه شاهد تصاویر زیادی از اتفاقات این انیمیشن سینمایی هستیم که شباهت زیادی به اتفاقات قسمت اول دارد و قرار است به منشا شخصیت گرو بپردازد. همچنین در این ویدئو کوتاه شاهد حضور گنگ خلافکاران زیادی هستیم که انتظار میرود مینیون ها و گرو با آنها درگیر شوند و انیمیشن حول محور همین موضوع باشد و باید دید که چه چیزی انتظارمان را میکشد. در حال مشخص شد اولین تریلر رسمی انیمیشن Minions: The Rise of Gru نیز قرار است در روز چهارشنبه این همین هفته منتشر شود.

همچنین شما در ادامه می‌توانید این ویدیو را مشاهده کنید کنید:


 کیل بلدا و برد البسون وظیفه کارگردانی این انیمیشن را بر عهده داشته اند. انیمیشن Minions در تابستان سال ۲۰۱۵ به‌روی پرده رفت و موفق شد ۱ میلیارد و ۱۵۲ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند. علاوه‌ بر ویدئو یونیورسال اولین پوستر انیمیشن Minions: The Rise of Gru را نیز منتشر کرده که شما در ادامه می‌توانید این پوستر را نیز مشاهده کنید:

Minions: The Rise of Gru

در حال حاضر بازگشت پی‌یر کافین برای صداپیشگی مینیون‌ها از جمله کوین، استوارت و باب، به‌همراه استیو کارل برای صداپیشگی شخصیت گرو در انیمیشن Minions: The Rise of Gru تایید و اعلام شده است.

Minions: The Rise of Gru

انیمیشن Minions: The Rise of Gru قرار است در تاریخ ۳ جولای ۲۰۲۰ (۱۳ تیر ۱۳۹۹) اکران شود. انیمیشن Minions اسپین‌آفی از مجموعه انیمیشن های Despicable Me یا همان من نفرت انگیز می باشد.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...