اولین تریلر رسمی انیمیشن Minions: The Rise of Gru منتشر شد

اولین تریلر انیمیشن Minions: The Rise of Gru حاوی تصاویر بسیاری از این اثر بسار جذاب است


 روز دوشنبه این هفته بود که شرکت یونیورسال پیکچرز و استودیوی انیمیشن‌سازی ایلومینیشن اینترتینمنت تبلیغ تلویزیونی Super Bowl انیمیشن Minions: The Rise of Gru را منتشر و کردند و اعلام شد که اولین تریلر این انیمیشن سینمایی در روز چهارشنبه منتشر خواهد شد. همانطور که پیش از این وعده داده شده بود امروز اولین تریلر رسمی دنباله انیمیشن Minions محصول سال 2015 منتشر شده است. در این تریلر شاهد این هستیم که گرو در تلاش است تا وارد گروه خلافکاران شود و با توجه به اینکه او بچه است باید خودش را به آن‌ها ثابت کند و به همین منظور یک شی با ارزش از این گروه را می‌دزدد و در ادامه شاهد خرابکاری‌های گرو و مینیون‌ها هستیم که لحظات بامزه و خنده‌داری را خلق می‌کنند.

همچنین شما در ادامه می‌توانید اولین تریلر رسمی این انیمیشن را تماشا کنید:


طبق خلاصه داستان منتشر شده از انیمیشن Minions: The Rise of Gru در دهه ۷۰ میلادی، گرو که طرفدار گروه بزرگ اشخاص شرور یعنی گروه Vicious 6 است در تلاش است تا به این گروه بپیوندد و با همکاری چند مینیون از جمله کوین، استوارت، باب و اتو، گرو اولین سلاح خود را برای انجام اولین ماموریتش می‌سازد. زمانی که رهبر Vicious 6 مبارز افسانه‌ای گروه یعنی Wild Knuckles را برکنار می‌کند، حال این گروه به دنبال استخدام عضو جدید است و گرو در تلاش است تا وارد این گروه شود،‌ اما در مقابل به دشمنان او تبدیل می‌شوند. گرو در این ماجراجویی متوجه می‌شود که حتی افراد شرور نیز کمی به کمک دوستانشان نیاز دارند.

Minions: The Rise of Gru

انیمیشن Minions اسپین‌آف مجموعه انیمیشن های من نفرت انگیز است. پی‌یر کافین برای صداپیشگی مینیون‌ها از جمله کوین، استوارت و باب، استیو کارل برای صداپیشگی شخصیت گرو، تراجی پی. هنسون، میشل یئو، رزا، ژان کلود ون دام، لوسی لاولس، دولف لاندگرن، دنی ترخو، راسل برند، جولی اندروز و آلن آرکین، از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن Minions: The Rise of Gru به صداپیشگی خواهند پرداخت.

Minions: The Rise of Gru

انیمیشن Minions: The Rise of Gru برای اکران در تاریخ ۳ جولای ۲۰۲۰ (۱۳ تیر ۱۳۹۹) برنامه ریزی شده است.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...