رویداد هارلی کویین بازی Fortnite در دسترس قرار گرفت

با اکران فیلم Birds of Prey اسکین هارلی کویین در بازی فورتنایت قرار گرفت


 چند وقت می شود که فیلم Birds of Prey اکران شده است این فیلم که فیلم مستقل شخصیت هارلی کویین به حساب می آید، به همین مناسبت رویداد کراس اور دیگری از سوی شرکت Epic Games اینبار با کمپانی برادان وارنر برگزار می شود که این رویداد باری شخصیت هارلی کویین می باشد، علاقه‌مندان به شخصیت هارلی کویین در بازی فورتنایت هم می‌توانند از این کاراکتر استفاده کنند.

همچنین شما در ادامه میتوانید ویدئو مربوط به این رویداد را تماشا کنید:


پس از مدت ها شایعه پراکنی شرکت Epic Games سازنده و ناشر بازی Fortnite به مناسبت اکران Birds of Prey رویداد جدیدی را برگزار کرده است. در جریان رویداد برگزار شده بازیکنان می‌توانند باندل شخصیت هارلی کویین را از فروشگاه داخل فورتنایت خریداری کنند. باندل هارلی کویین شامل کاراکتر هارلی کوئین با ظاهر این شخصیت در فیلم Suicide Squad، آیتم Punchline و Harley Hitter می‌شود. همچنین اسکین دیگری هم برای هارلی کوئین در بازی فورتنایت درنظر گرفته شده است.

هارلی کویین / Fortnite

بازیکنان با کامل کردن چالش‌های رویداد ذکر شده، می‌توانند اسکین Always Fantabulous هارلی کویین را آزاد کنند که مربوط‌به ظاهر این شخصیت در فیلم Birds of Prey می‌شود. دراین‌میان اشاره کنم که کاربران تنها تا ۲۸ بهمن ماه (۱۷ فوریه) فرصت دارند تا برای دریافت باندل و کامل کردن چالش‌های ذکر شده اقدام کنند. در گذشته شاهد کراس‌اورهای مختلفی میان فورتنایت و سایر فیلم‌های سینمایی در حال اکران بوده‌ایم که هرکدام محتویات منحصربه‌فردی را در اختیار کاربران قرار داده است.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...