تعداد کاربران بازی Rainbow Six Siege به ۵۵ میلیون رسید

یوبیسافت در گزارشی اعلام کرده تعداد بازیکنان عنوان Rainbow Six Siege به ۵۵ میلیون نفر رسیده است


 یوبیسافت در گزارش مالی سه‌ماهه سوم خود اعلام کرده تعداد بازیکنان عنوان Rainbow Six Siege به ۵۵ میلیون نفر رسیده است. بازی Rainbow Six Siege یکی از بهترین بازی‌های تیراندازی آنلاین حال حاضر است که در هر فصل تجربه متفاوت و سرگرم کننده‌ای را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.بازی Rainbow Six Siege در زمان عرضه خود بازخوردهای مثبت و منفی مختلفی را از چه سوی منتقدان و چه کاربران خود دریافت کرد اما شرکت Ubisoft سازنده و ناشر بازی پر طرفدار Rainbow Six Siege با پشتیبانی مناسب از این بازی توانست آن را به یک بازی تیراندازی تاکتیکی محبوب و پرطرفدار تبدیل کند.

Rainbow Six Siege

حال طبق آخرین آمار تعداد بازیکنان بازی به ۵۰ میلیون نفر رسیده بود و عنوان Rainbow Six Siege یک بازی کاملا متفاوت با زمان عرضه خود است. هر سال شاهد لیگ Rainbow Six Siege هستیم و همچنین محتویات بسیاری برای بازی عرضه شده است.

Rainbow Six Siege

 شرکت یوبیسافت در گزارش مالی سه‌ماهه سوم سال مالی جاری خود اعلام کرده است که تعداد کاربران ثبت شده Rainbow Six Siege، به ۵۵ میلیون نفر رسیده است. این گفته بدین معنا است که Rainbow Six Siege در کمتر از چند ماه توانسته است پنج میلیون کاربر ثبت شده دیگر را به خود جذب کند و رشد مثبتی داشته باشد. شرکت یوبیسافت قصد دارد تا ۱۰ سال آینده هم از این بازی پشتیبانی کند. در تابستان ۲۰۱۹ بود که وی یو، کارگردان بخش esports بازی Rainbow Six Siege اعلام کرده بود که قصد دارند تا ۱۰ سال آینده هم از این بازی پشتیبانی کنند و ۱۰۰ اپراتور دیگر را هم به بازی اضافه کنند.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...