مجموع فروش بازی Red Dead Redemption 2 به ۲۹ میلیون نسخه رسید

عنوان Red Dead Redemption 2 روند پول سازی Gte V را برای راکستار در پیش گرفته است


 پس از آن که بازی GTA V توانست به‌ فروش جهانی ۱۲۰ میلیون نسخه‌ای برسد حالا بازی Red Dead Redemption 2 نیز به فروش جهانی ۲۹ میلیون نسخه رسیده است. شرکت راکستار در چند وقت اخیر درگیر اتفاق‌ های ناراحت کننده ای  است که می‌توان مهم‌ترین آن‌ها را جدا شدن معاون رئیس این استودیو بزرگ دانست اگر چه به‌نوعی آینده‌ی این شرکت در حالت مبهم و ابهام و به شکلی کاملا نامعلوم است قرار دارد اما کماکان فروش قدرتمند بازی‌های Rockstar را می‌توان نقطه‌ی قوتی برای استودیو Rockstar Games دانست.

Red Dead Redemption 2

براساس تازه‌ ترین گزارش فروش که از سوی شرکت Take-Two Interactive شرکت مادر و صاحب شرکت Rockstar Games منتشر شده است عنوان Red Dead Redemption 2 توانسته است که به رکورد فروش ۲۹ میلیون نسخه‌ای دست پیدا کند و این آمار پس از انتشار نسخه پی سی بازی است که قطعا تاثیر به‌سزایی روی این میزان از فروش داشته است. این در حالی است که نقطه‌ی قوت دیگر راکستار یعنی بازی Gte V در حال حاضر بیش از ۱۲۰ میلیون نسخه به‌صورت جهانی فروش داشته است.

Red Dead Redemption 2

شرکت Take-Two Interactive آماری هم از میزان فروش دو بازی Borderlands 3 و بازی The Outer Worlds اعلام کرد که به ترتیب ۸ میلیون نسخه و بیش از ۲ میلیون نسخه از زمان عرضه بازی ها فروش جهانی را برای خود ثبت کرده اند. خبر دیگری که این شرکت برای علاقه‌ مندان مجموعه بازی های Bioshock منتشر کرده است این است که نسخه جدید آن چند سال در دست ساخت خواهد بود.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...