تاریخ انتشار نسخه خانگی فیلم Jumanji: The Next Level اعلام شد

سونی پیکچرز تاریخ انتشار نسخه خانگی و دیجیتالی فیلم Jumanji: The Next Level اعلام کرده است.


ماه آذر امسال بود که اکران جهانی فیلم Jumanji: The Next Level آغاز شد و این فیلم ماجراجویی و اکشن تا به امروز بیش از ۷۶۸.۴ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرده که این فروش شامل بیش از ۲۹۸.۴ میلیون دلار در آمریکای شمالی و ۴۷۰ میلیون دلار در دیگر کشورهای جهان می‌شود. تاریخ انتشار نسخه خانگی و دیجیتالی قسمت سوم فیلم Jumanji مشخص و اعلام شده است. بخش محصولات خانگی شرکت سونی پیکچرز اعلام کرد که در ابتدا نسخه دیجیتالی فیلم Jumanji: The Next Level در تاریخ ۳ مارس ۲۰۲۰ (۱۳ اسفند ۱۳۹۸) منتشر خواهد شد و در ادامه شاهد انتشار نسخه خانگی این فیلم که شامل نسخه 4K Ultra HD، بلوری و DVD می‌شود، در تاریخ ۱۷ مارس (۲۷ اسفند) خواهیم بود.

Jumanji: The Next Level

نسخه خانگی فیلم Jumanji: The Next Level دارای بخش اضافه نیز خواهد بود که از جمله آن می‌توان به Gag Reel (بخشی با تصاویر و ویدیوهایی از اشتباهات خنده‌دار بازیگران و عوامل تولید در پشت صحنه)، چندین ویدیو از پشت صحنه و بررسی چندین صحنه فیلم، بررسی جلوه‌های ویژه مبارزه زپلین و تعقیب و گریز شتر مرغ‌ها، تجربه واقعیت افزوده جومانجی و غیره است.

Jumanji: The Next Level

اتفاقات فیلم Jumanji: The Next Level پس از حوادث فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle جریان دارد که اسپنسر دوباره دستگاه بازی را تعمیر کرده و وارد بازی شده و حال سه شخصیت نوجوان دیگر با پدربزرگ و دوست پدربزرگ اسپنسر دوباره وارد بازی جومانجی شدند تا نه تنها به‌دنبال نجات و بازگرداندن اسپنسر به دنیای واقعی باشند، بلکه وارد سطح جدیدی از این بازی نیز شوند.

Jumanji: The Next Level

دواین جانسون، کوین هارت، جک بلک، کارن گیلان، آوکافینا، دنی دویتو، نیک جوناس، دنی گلاور، کالین هنکس، دانیا رامیرز، ویلیام بلین، الکس ولفمن، مدیسون ایزمن و مورگان ترنر، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Jumanji: The Next Level حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

Jumanji: The Next Level

جیک کاسدان وظیفه کارگردانی و نوشتن دنباله فیلم Jumanji: The Next Level را بر عهده داشته است. علاوه‌بر این، اسکات روزنبرگ و جف پینکنر بار دیگر به جیک کاسدان در نوشتن فیلمنامه فیلم Jumanji: The Next Level کمک کرده‌اند.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...