نام فیلم Birds of Prey به Harley Quinn: Birds of Prey تغییر کرد

پس از فروش ناامید کننده ی فیلم Birds of Prey برادران وارنر تصمیم به تغییر نام این فیلم گرفته است


 هفته گذشته بود که اکران فیلم Birds of Prey با افتتاحیه‌ای بسیار پایین‌تر از انتظار در گیشه آغاز شد. با اینکه پیش بینی می‌شد این فیلم از دنیای DC در سه روز اول اکرانش حدود ۵۰ میلیون دلار بفروشد، اما در نهایت فیلم Birds of Prey در سه روز اول اکرانش تنها ۳۳ میلیون دلار فروش کرد تا ضعیف‌ترین افتتاحیه فیلم‌های دنیای سینمایی DC را نیز به خود اختصاص دهد. همچنین فیلم مستقل شخصیت هارلی کویین تاکنون ۸۱ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرده است.

هارلی کویین

حال بر اساس آخرین تغیرات اعمال شده بر روی سایت های مختلف نام این فیلم که Birds of Prey نام داشت به Harley Quinn: Birds of Prey تغییر کرده است. بودجه ساخت فیلم Birds of Prey حدود ۸۵ تا ۱۰۰ میلیون دلار اعلام شده و گفته می‌شود که این فیلم نیاز دارد تا حداقل بیش از ۱۰۰ میلیون دلار در آمریکای شمالی برای بازگشت سرمایه فروش کند.برخی اعتقاد دارند که برادران وارنر تصمیم دارد تا با تغییر نام نشان دهد که این فیلم در مورد شخصیت هارلی کویین است اما فیلم Harley Quinn: Birds of Prey کار بسیار سختی را برای حفظ فروش خود در هفته‌های آینده دارد.

Harley Quinn: Birds of Prey

طی هفته‌های آینده فیلم‌هایی چون فیلم Sonic the Hedgehog، فیلم The Invisible Man، انیمیشن Onward و فیلم Bloodshot اکران خواهند شد که خطر بزرگی برای ادامه فروش فیلم Harley Quinn: Birds of Prey به حساب می‌آیند.

Harley Quinn: Birds of Prey

مارگو رابی، مری الیزابت وینستد، جرنی اسمالت-بل، رزی پرز، ایوان مک گرگور، الا جی بسکو، کریس مسینا، استیون ویلیامز، فرانسوا چاو، مت ویلیگ، درک ویلسون، الی وانگ، دانا لی و تالون رید، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Harley Quinn: Birds of Prey حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کاتی یان وظیفه کارگردانی و کریستینا هادسون وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده داشته‌ اند.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...