ساخت بازی Nioh 2 به مرحله Gold رسیده است

طبق اعلام شرکت Koei Tecmo استودیوی Team Ninjaساخت بازی Nioh 2 را به پایان رسانده است


حساب توییتر رسمی بازی Nioh، اعلام کرد که بازی Nioh 2، دقیقاً یک ماه قبل از عرضه‌ی آن در ۱۲ مارس (۲۲ اسفند) به وضعیت Gold رسیده و آماده‌ی عرضه می باشد.

ما مفتخریم که اعلام کنیم نسخه‌ی نهایی بازی Nioh 2 آماده شده و تاییدیه‌ی Gold را دریافت کرده است. Nioh 2 در روز ۱۲ مارس آینده عرضه می‌شود. برای کسانی که پیش‌خرید کنند نیز امتیازهای ویژه‌ای در نظر گرفته شده است، پس جا نمانید!

Nioh 2

در ماه ژانویه، تهیه‌کننده و کارگردان بازی Nioh 2، آقای فومیهیکو یاسودا در پیامی اعلام کرد که ساخت بازی تقریباً به پایان رسیده و تأخیری در کار نخواهد بود. به‌نظر می‌رسد که اعضای استودیو Team Ninja موفق شده‌اند که قول آقای یاسودا را حفظ کنند. با توجه به تأخیرهای فراوانی که در ماه‌های اخیر بازی‌های زیادی را تحت تأثیر قرار داده، این خبر از Koei Tecmo برای طرفداران بازی Nioh خوشحال کننده خواهد بود.

Nioh 2

بازی Nioh 2 به‌عنوان یک نقش آفرینی اکشن توصیف شده که در آن «به کرات می‌میرید». این بازی در دوره‌ی سنگوکو رخ می‌دهد و نسبت به بازی اولین چندین تغییر خواهد داشت. Nioh 2 روی موجوداتی به نام یوکای تمرکز خواهد داشت و به بازیکن اجازه‌ی شخصی سازی و تبدیل به Yokai را می‌دهد. باس‌های بازی نیز می‌توانند جهان را به بُعد یوکای به‌صورت موقتی تغییر دهند تا قدرت بیشتری پیدا کنند.

Nioh 2

بازی Nioh 2 برای عرضه بر روی پلی استیشن 4 در تاریخ ۱۲ مارس (۲۲ اسفند) برنامه ریزی شده است.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...