دنباله فیلم Aladdin در دست ساخت است

دیزنی به‌دنبال ساخت دنباله فیلم Aladdin است و برای آن دو نویسنده برای نوشتن فیلمنامه استخدام کرده است.


 فیلم Aladdin در تابستان امسال به‌روی پرده‌های سینما رفت و این فیلم لایو اکشن موفق شد بیش از ۱.۰۵۰ میلیارد دلار در سراسر جهان فروش کند که این فروش شامل ۳۵۵.۵ میلیون دلار در آمریکای شمالی و بیش از ۶۹۵.۱ میلیون دلار در دیگر کشورهای جهان می‌شود. پس از این موفقیت بود که دن لین، تهیه کننده فیلم Aladdin از احتمال ساخت دنباله برای این فیلم لایو اکشن خبر داد. شرکت والت دیزنی در حال ساخت دنباله فیلم Aladdin است. جان گاتینز و آندره‌آ برلوف وظیفه نوشتن فیلمنامه دنباله فیلم Aladdin را بر عهده خواهند داشت.

Aladdin

دن لین و جاناتان ایریخ به‌عنوان تهیه‌کننده و رایان هارلپین به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در دنباله فیلم Aladdin باز خواهند گشت. در حال حاضر بازگشت گای ریچی، کارگردان قسمت اول در دنباله این فیلم مشخص نیست، اما انتظار می‌رود که شاهد بازگشت او برای کرگردانی دنباله این اثر نیز باشیم. همچنین تهیه‌کنندگان امیدوار هستند تا منا مسعود، نائومی اسکات و ویل اسمیت، برای نقش آفرینی دوباره در دنباله فیلم Aladdin بازگردند، اما پیشنهاد قرارداد جدید تا زمان آماده شدن فیلمنامه فیلم داده نخواهد شد. فیلم Aladdin 2 که در حال حاضر نام مشخصی ندارد، برای اکران در سینماها در نظر گرفته شده و قرار نیست به‌عنوان یکی از فیلم‌هایی که از سرویس استریم Disney Plus منتشر میشوند باشند.

Aladdin

فیلم Aladdin پس از فیلم هایی مانند Alice in Wonderland، فیلم Beauty and the Beast و فیلم The Lion King اقتباس لایو اکشن دیزنی است که فروش آن از مرز یک میلیارد دلار عبور می‌کند و حال این استودیو به‌دنبال ساخت قسمت‌های بیشتر از آن است.

Aladdin

از تابستان امسال دیزنی در حال مذاکره و گفتگو با نویسندگان مختلف بوده و سرانجام گاتینز و برلوف آن چیزی را که دیزنی به‌دنبال آن بود، ارائه دادند که برخلاف قسمت اول که اقتباسی از انیمیشن اصلی بود، دنباله فیلم Aladdin قرار نیست براساس دو قسمت دیگر این انیمیشن تولید شود و داستانی اورجینال خواهد داشت که در حال حاضر اطلاعات بیشتری در دسترس نیست و باید دید که والت دیزنی چه تصمیمی برای دنباله فیلم Aladdin خواهد داشت.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...