اولین تصویر حضور کلیتوس کسدی در فیلم Venom 2 منتشر شد

تام هاردی تصویری از فیلم Venom 2 را منتشر کرد که در آن شاهد حضور کلیتوس کسدی با بازی وودی هارلسون هستیم


 از ماه آبان امسال مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم Venom 2 رسما آغاز شد که طی این ماه مراحل فیلمبرداری فیلم در انگلستان به پایان رسید و در حال حاضر فیلمبرداری دنباله فیلم Venom در شهر سان فرانسیسکو ادامه خواهد داشت. اولین تصویر از حضور شخصیت کارنیج در این فیلم منتشر شده است. اگر دقیق تر بخواهیم بگوییم تام هاردی این یک تصویر با متن Hello Cletus 🔥 هفت ساعت پیش در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد. در این تصویر از وودی هارلسون در نقش کلیتوس کسدی که قرار است در فیلمتبدیل به کارنیج شود، با اینکه اعلام نشده است ولی به احتمال زیاد کارنیج شخصیت شرور و منفی اصلی فیلم Venom 2 نیز می باشد. بااین‌حال، حداقل در این تصویر خبری از شخصیت کارنیج یا تبدیل شدن به آن نیستیم و تنها شاهد حضور وودی هارلسون با ظاهر و مدل مو متفاوت هستیم.
همچنین شما در ادامه می‌توانید این تصویر را که تام هاردی منتشر کرده است مشاهده کنید:

وودی هارلسون در فیلم Venom 2

پیش از این تنها شاهد حضور شخصیت کلیتوس کسدی در صحنه پس از پایان فیلم Venom بودیم که ادی براک با بازی تام هاردی برای گرفتن مصاحبه به زندان محل نگه‌داری او رفته بود که در این گفتگو کلیتوس کسدی به کارنیج نیز اشاره کرد. با این‌حال، ممکن است انتقادات از قسمت اول باعث شود تا تغییراتی در شخصیت ونوم را نیز شاهد باشیم. همچنین هنوز مشخص نیست که فیلم Venom 2 قرار است یک فیلم با درجه سنی PG-13 باشد یا در این فیلم رتبه‌بندی سنی بزرگسال (R) در نظر گرفته شده است. پیش از این تصاویری از پشت صحنه فیلمبرداری دنباله فیلم Venom منتشر شده بود که به منشا شخصیت کلیتوس کسدی اشاره داشت.

وودی هارلسون در پایان فیلم Venom

 تام هاردی، وودی هارلسون، میشل ویلیامز، نائومی هریس و استیون گراهام، از جمله بازیگرانی هستند که تاکنون حضور آن‌ها در دنباله فیلم Venom تایید شده است. وظیفه کارگردانی فیلم Venom 2 بر عهده اندی سرکیس است.انتظار می‌رود که فیلم Venom 2 در تاریخ ۲ اکتبر ۲۰۲۰ (۱۱ مهر ۱۳۹۹) به‌روی پرده‌های سینما برود.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...