تاریخ انتشار بازی Ghost of Tsushima با انتشار یک تریلر مشخص شد

استودیو ساکرپانچ با انتشار یک تریلر داستانی از بازی Ghost of Tsushima از تاریخ انتشار این بازی رونمایی کرد.


 به‌لطف رویداد The Game Awards که چندی پیش برگزار شد، شاهد انتشار تریلری جدید از بازی Ghost of Tsushima بودیم و اطلاعاتی کاملا جدید را از‌ آن به‌دست آوردیم. در آن تریلر جذاب و تماشایی اما متاسفانه تاریخ انتشار دقیق بازی اعلام نشد. اکنون استودیو ساکرپانچ به‌صورت کاملا ناگهایی یک تریلر داستانی را از این بازی منتشر کرده و در پایان آن، تاریخ انتشار بازی خود را اعلام کرده است.

  جدیدترین تریلر بازی نشان می‌دهد که قهرمان داستان یعنی جین ساکای، یک نجیب‌زاده است و زیر نظر حاکم سوشیما که عموی او یعنی شیمورا باشد، بزرگ می‌شود؛ جین کودک اما کسی است که در آینده به‌ یک سامورایی تبدیل می‌شود و نیروهای مدافع این جزیره را هدایت می‌کند. این تریلر همچنین شکست اول ژاپنی‌ها در برابر مغول‌ها را نشان می‌دهد. شکستی که جین ساکای از آن جان سالم به‌در می‌برد و حالا برای به‌خاک و خون کشیدن نیروهای متجاوز مغول و خون‌خواهی سامورایی‌ها برگشته است. حالا قهرمان از گور برخواسته‌ی ما به‌اندازه‌ای به‌خون مغول‌ها تشنه است که از کشتن هر جنبده‌ی مغولی، ترس ندارد و حاضر است با زیرپا گذاشتن شرف سامورایی‌اش و خروجش از این مسیر، به‌هرقیمتی که شده سوشیما را پس بگیرد! صحنه‌هایی جذاب از گیم‌پلی و گرافیک چشم‌نواز بازی از دیگر لحظات پررنگ این تریلر هستند.

  همچنین شما در ادامه میتوانید این تریلر را تماشا کنید:


  همچنین سه‌نسخه‌ی دیلاکس، اسپشال و کالکتور بازی هم قراره است به‌فروش برسند و آیتم‌هایی جذاب و واقعا خواستنی‌ای را هم در خود جای داده‌اند.

  نسخه دیلاکس بازی Ghost of Tsushima
  نسخه دیلاکس بازی Ghost of Tsushima
  نسخه Special بازی Ghost of Tsushima
  نسخه Special بازی Ghost of Tsushima
  نسخه کالکتور Ghost of Tsushima
  نسخه کالکتور Ghost of Tsushima

  همچنین در پایان تریلر تاریخ انتشار بازی شبح تسوشیما (Ghost of Tsushima) مشخص شد که براساس آن بازی در تاریخ ۲۶ ژوئن ۲۰۲۰ (۶ تیر ۱۳۹۹) راهی پلی استیشن 4 خواهد شد هنوز خبری مبنی بر اینکه آیا این بازی برای کنسول های نسل نهمی به خصوص پلی استیشن 5 منتشر نشده است.

  مطالب مرتبط...

  هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...