تریلر نهایی انیمیشن Scoob منتشر شد

شرکت برادران وارنر تریلر نهایی انیمیشن Scoob را منتشر کرد


 شرکت برادران وارنر تریلر دوم و نهایی انیمیشن Scoob را منتشر کرد که در آن ولما، دفنی و فرد تلاش می‌کنند تا در اسرع وقت متوجه شوند که چه کسی شگی و اسکوبی-دو را دزدیده است. وظیفه‌ی نگارش فیلمنامه‌ی این انیمیشن برعهده‌ی مت لیبرمن و وظیفه‌ی کارگردانی آن برعهده‌ی تونی کرون است. انیمیشن SCOOB داستان گروه خلاقی را روایت می‌کند که باید با کاراکترهای دیگر دنیای هانا-باربرا همکاری کنند تا جهان را از دست ابرشروری با نام دیک داستاردلی نجات دهند.

همچنین شما در ادامه میتوانید این تریلر را تماشا کنید:


زک افران در نقش فرد جونز، آماندا سایفرد در نقش دفنی بلیک، ویل فورته در نقش نورویل راجرز (شگی)، جینا رودریگز در نقش ولما دینکلی، تریسی مورگان در نقش دیک داستاردلی، فرانک ولکر در نقش اسکوبی-دو، مارک والبرگ در نقش بلو فالکون، جیسون آیزکس در نقش دیک داستاردلی شرور، کن جیونگ در نقش داینومات و کرسی کلمونس در نقش دی دی سایکس از بازیگرانی هستند که صداپیشگی کاراکترهای انیمیشن Scoob را انجام می‌دهند.

انیمیشن SCOOB

کریس کلمبوس، چارلز روون، ریچارد ساکل و آلیسون آباته نیز تهیه‌کنندگان انیمیشن Scoob هستند که ماجراهای فیلم Scooby-Doo 2: Monster’s Unleashed به کارگردانی راجا گاسنل را دنبال می‌کند.
انیمیشن Scoob برای اکران در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۱۵ مِه ۲۰۲۰) برنامه‌ریزی شده است.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...