تریلر زمان عرضه بازی Doom Eternal منتشر شد

آخرین تریلر بازی Doom Eternal نوید یک بازی خون‌آلود و هیجان‌انگیز را می‌دهد


 شرکت id Software امروز تریلر هنگام عرضه بازی Doom Eternal را منتشر کرد و همانند تریلرهای قبلی این بازی، به نظر می‌رسد که یک بازی فوق‌العاده در انتظار ما باشد.

این تریلر که احتمالاً آخرین تریلر قبل از عرضه‌ی جدیدترین نسخه‌ی بازی DOOM باشد، قسمت‌هایی از گیم‌پلی و داستان بازی را به تصویر می‌کشد. علاوه‌بر خود شخصیت DOOM Slayer، در این تریلر به شخصیت‌های دیگر DOOM Eternal نیز نگاهی داریم. انواع دشمنانی که شما باید آن ها را از بین ببرید هم در این تریلر دیده می‌شوند و البته مانند تریلر های قبل محیط هایی را شاهد هستیم که بسیار زیبا طراحی شده اند.

همچنین شما در ادامه میتوانید این تریلر را تماشا کنید:

با این حال اگر می‌خواهید که بدون هیچ‌گونه اگاهی قبلی به سراغ بازی DOOM Eternal بروید، ممکن است بخواهید از دیدن این تریلر منصرف شوید. با اینکه به‌نظر می‌رسد چیزی با دیدن این تریلر لو نمی‌رود، ممکن است نکاتی از بازی همانند باس‌فایت‌ها باشند که در تریلر به تصویر کشیده‌ شده‌اند و شاید بازیکنان بخواهند که خودشان با آن‌ها ملاقات کنند. احتمالاً اخطار اسپویلر برای یک بازی از مجموعه‌ی DOOM عجیب باشد، اما به هرحال نیاز بود که به آن اشاره شود. میک گوردن، آهنگساز قسمت قبلی بازی Doom وظیفه ساخت موسیقی تریلر جدید بازی Doom Eternal را نیز بر عهده داشته است.

بازی Doom Eternal

بازی Doom Eternal در تاریخ یک فروردین ۹۹ (۲۰ مارس ۲۰۲۰) برای کامپیوتر های شخصی، نینتندو سوییچ، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و گوگل استیدیا عرضه می‌شود.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...