اولین تریلر رسمی انیمیشن Soul منتشر شد

پیکسار تریلر رسمی انیمیشن Soul را منتشر کرد که شامل تصاویر جدید این انیمیشن می باشد


 ماه آبان امسال بود که شرکت والت دیزنی و استودیوی انیمیشن‌سازی پیکسار اولین تیزر تریلر انیمیشن Soul را منتشر کردند که در آن شاهد اولین تصاویر این انیمیشن سینمایی مورد انتظار بودیم. پیکسار و والت دیزنی امروز طبق وعده خود تریلر جدیدی از انیمیشن Soul را منتشر کردند که در واقع اولین تریلر رسمی این اثر بود و تصاویر زیادی از اتفاقات آن را نمایش داد و بیشتر با اتفاقات این انیمیشن آشنا شدیم.

مانند تریلر اول، این تریلر نیز با نمایش زندگی جو گاردنر با صداپیشگی جیمی فاکس، آغاز می‌شود که در بهترین روز زندگی خود به دنیای پس از مرگ می‌رود و در ادامه تلاش می‌کند تا از این مکان فرار کند و پس از آن با شخصیت 22 با صداپیشگی تینا فی ملاقات می‌کند. در واقع جو گاردنر وارد دنیایی مرموز به‌نام The Great Before می‌شود که در آن روح‌ها حضور دارند و این دو شخصیت قرار است در این دنیا با یکدیگر همکاری کنند و ظاهرا جو گاردنر هنوز شانسی برای بازگشت به زندگی دارد. این تریلر وعده یک اثر مورد انتظار دیگر از پیکسار را می‌دهد.

همچنین شما درادامه میتوانید این تریلر را تماشا کنید:


پیت داکتر وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه انیمیشن Soul را بر عهده دارد. علاوه‌ بر تریلر پیکسار و دیزنی پوستر جدیدی از انیمیشن Soul را نیز منتشر کرده‌اند که تمرکز این پوستر روی شخصیت جو گاردنر است و یک گربه نیز در تصویر حضور دارد که هنوز نقش آن در انیمیشن مشخص نیست.

همچنین شما در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:
پوستر انیمیشن Soul

در انیمیشن Soul، همه روح‌ها در You Seminar آموزش داده می‌شوند و زمانی‌که شما آماده رفتن از این دنیا باشید، روح شما در آن فارغ التحصیل خواهد شد، اما برای جو گاردنر، این موضوع صدق نمی‌کند و زندگی او آنطور که انتظار می‌رفت، پیش نرفته است. او معلم یک گروه موسیقی در دبیرستان است و با اشتیاق به نوازندگی جاز می‌پردازد. اما درست همان‌طور که او در حال رسیدن به رویاهای خود است، می‌میرد و روحش در سمینار تمام می‌شود. جیمی فاکس، فیلیسیا رشاد، داوید دیگز، کوئست لاو و تینا فی، از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن Soul حضور دارند.

انیمیشن Soul

انیمیشن Soul برای اکران در تاریخ ۱۹ ژوئن ۲۰۲۰ (۳۰ خرداد ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...