مایکروسافت لودینگ بسیار سریع و یکی از قابلیت های مهم Xbox Series X را به نمایش گذاشت

ماکروسافت دقایقی قبل با انتشار اطلاعاتی به صورت کامل کنسول ایکس‌ باکس سری ایکس را معرفی کرد


 مطابق گفته‌های ردموندی‌ها و ویدیوی رسمی منتشرشده از سوی آن‌ها یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های کنسول Xbox Series X قابلیتی به نام Quick Resume خواهد بود. این قابلیت به بازیکن اجازه می‌دهد که چند بازی ویدیویی را به‌صورت همزمان و در نقطه‌ی دل‌خواه خود باز نگه دارد و به‌سادگی بین آن‌ها جابه‌جا شود؛ مثلا وسط یکی از مسابقه‌های شلوغ بازی Forza Horizon 4 منو را به‌سادگی باز کند، به سراغ بازی Ori and the Blind Forest: Definitive Edition برود و در آن به ادامه‌ی نبردی بپردازد که اندکی قبل از آن خسته شده بود و به همین خاطر دنیای آن اثر را به مقصد یک بازی ریسینگ ترک کرد. این کنسول با شعار (صبر کردن کمتر، بازی کردن بیشتر) به گیمر اجازه می‌دهد حتی پس از ریبوت شدن آن هم بازی‌های بسته‌نشده را دقیقا از همان نقطه‌ای که رها شده‌اند، ادامه دهد. آن هم به صورتی که هر بار تنها چند ثانیه باید برای باز شدن همان لحظه از بازی صبر کند.

همچنین شما در ادامه میتوانید ویدئو این قابلیت را تماشا کنید:


در همین حین، یکی دیگر از ویژگی‌های مهم کنسول مورد بحث توانایی آن در معطل نکردن بازیکن برای مواجهه با صفحات طولانی و خسته‌کننده‌ی لودینگ است اما با اینکه خیلی‌ها می‌دانستند که کنسول Xbox Series X لودینگ‌های پرسرعتی را تقدیم مخاطبان می‌کند، باز هم احتمالا تماشای ویدیوی رسمی مقایسه‌ی توانایی آن در رساندن یک بازی به مرحله‌ی اجرا نسبت به کنسول قوی Xbox One X شما را متعجب خواهد کرد. چرا که این تفاوت اصلا سطحی نیست و احتمالا می‌تواند در طولانی‌مدت احساس بسیار بهتری را تحویل بازیکنان دهد.

همچنین شما در ادامه میتوانید ویدئو لودینگ های سریع این کنسول را تماشا کنید:


کنسول نسل نهمی Xbox Series X در تاریخ نامعلومی از سه‌ ماه پایانی سال ۲۰۲۰ میلادی (فصل پاییز سال 1399) راهی بازار می‌شود و اکنون شاید دیگر تنها ویژگی مهم معرفی‌نشده‌ی آن از سوی مایکروسافت،  قیمت این کنسول باشد.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...