اکران انیمیشن Minions: The Rise of Gru به خاطر شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد

حال نوبت به انیمیشن Minions: The Rise of Gru رسیده تا قربانی جدید ویروس کرونا باشد


 با شیوع گسترده کوید 19 یا همان ویروس کرونا و اعلام رسمی سازمان بهداشت جهانی مبنی بر اینکه تمام جهان در حال مقابله با آن هستند، این ویروس خطرناک بر روی صنایع سرگرمی به خصوص سینما تاثیر زیادی داشته است و باعث شده تا آثاری که برای اکران در این زمان برنامه ریزی شده بودند توسط سازندگان آنها به تاخیر بیوفتند، حال از شما عزیزان بیننده تقاضا داریم که تا حد امکان در خانه بمانید تا از شیوع هرچه بیشتر این ویروس جلوگیری کنید.
ماه گذشته بود که شرکت یونیورسال پیکچرز و استودیوی انیمیشن‌سازی ایلومینیشن اینترتینمنت اولین تریلر رسمی انیمیشن Minions: The Rise of Gru را منتشر کردند. دنباله انیمیشن Minions قرار بود در تاریخ ۳ جولای ۲۰۲۰ (۱۳ تیر ۱۳۹۹) اکران شود، اما شیوع گسترده ویروس کرونا باعث عقب افتادن اکران این انیمیشن شد که در حال حاضر تاریخ جدیدی برای این اثر اعلام نشده است. در پی تعطیلی موقت استودیوی ایلومینیشن در پاریس، ساخت انیمیشن Minions: The Rise of Gru تا اکران آن به پایان نخواهد رسید. کریس ملداندری، موسس و مدیرعامل ایلومینیشن در بیانیه منتشر شده گفت:

در واکنش به اوضاع وخیم کشور فرانسه، ما به‌طور موقت استودیوی Illumination Mac Guff را در پاریس می‌بندیم. با این تصمیم ما از دستور العمل‌های دولت فرانسه برای کنترل و کند شدن شیوع ویروس پیروی می‌کنیم و همچنین از هنرمندان و خانواده‌های استودیو خود نیز مراقبت خواهیم کرد. این بدان معنی است که ما نمی‌توانیم کار ساخت انیمیشن Minions: The Rise of Gru را به موقع برای انتشار جهانی که در ماه تیر برنامه‌ریزی شده بود، به اتمام برسانیم. در حال که ما به شدت با این بحران دست و پنجه نرم می‌کنیم، باید ایمنی و سلامت کارکنان خود را در بالاترین اولویت خود قرار دهیم. ما مشتاقانه منتظر هستیم تا تاریخ اکران جدید و بازگشت گرو و مینیون‌ها را مشخص و اعلام کنیم.

انیمیشن Minions: The Rise of Gru

شرکت یونیورسال پیش از این اکران فیلم Fast and Furious 9 را بخاطر شیوع کرونا یکسال عقب انداخته بود اما انیمیشن Trolls World Tour قرار است طبق برنامه ماه آینده به‌روی پرده‌های سینما برود و همچنین همزمان در شبکه خانگی نیز عرضه شود. فیلم Black Widow، فیلم Mulan، فیلم The New Mutants، فیلم No Time to Die و فیلم A Quiet Place: Part 2 از جمله آثار دیگری هستند که اکران آن‌ها بخاطر شیوع ویروس کرونا عقب افتاده است و باید دید که کرونا روی اکران دیگر فیلم‌های تابستان ۲۰۲۰ نیز تاثیر خواهد گذاشت یا در نهایت شاهد تغییر وضعیت کنونی خواهیم بود. 

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...