تعداد کاربران بازی Call of Duty: Warzone از مرز 30 میلیون نفر عبور کرد

اکتیویژن سازنده بازی Call of Duty اعلام کرد که تعداد کاربران بازی بتل رویال Call of Duty: Warzone تنها پس از گذشت ده روز از مرز ۳۰ میلیون نفر عبور کرد


 حدود ده روز پیش استودیوی اکتیویژن، خالق مجموعه پرطرفدار Call of Duty، در صفحه ی توییتر این بازی اعلام کرد که یک نسخه بتل رویال و رایگانی به‌نام Call of Duty: Warzone به این سری قدیمی اضافه می‌شود. البته افرادی هم که بازی Call of Duty: Modern Warfare را خریداری نکرده باشند هم می‌توانند Warzone را به‌صورت جداگانه دریافت کرده و آن را تجربه کنند.

استودیوی اکتیویژن از طریق حساب رسمی توییتر خود اعلام کرد که تنها پس از گذشت ده روز از انتشار بازی بتل رویال کالاف دیوتی، تعداد کاربران Warzone از مرز ۳۰ میلیون نفر نیز عبور کرد. از همان ساعات اولیه انتشار بازی Call of Duty: Warzone توجهات زیادی به آن جذب شد به‌طوری‌ که در ۲۴ ساعت ابتدایی بیش از ۶ میلیون نفر و چهار روز پس از آن تعداد بازیکنان بازی با جهش عجیبی از مرز ۱۵ میلیون نیز عبور کرد.

Call of Duty: Warzone 30 million

در کنار گیم پلی جذاب و روان خود، شاید یکی از دلایل این موفقیت و محبوبیت بازی Call of Duty: Warzone، اجرای بی‌نقص آن روی PC و همچنین قابلیت کراس پلی بین دارندگان پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان باشد.
بازی Call of Duty: Warzone برای کاربران پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوتر های شخصی در دسترس قرار دارد.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...