اکران سه اثر Wonder Woman 1984 ،In the Heights ،Scoob به خاطر ویروس کرونا به تعویق افتاد

برادران وارنر خبر از عقب افتادن اکران چند فیلم خود از جمله فیلم Wonder Woman 1984 به خاطر ویروس کرونا خبر داده است


با شیوع گسترده کوید 19 یا همان ویروس کرونا و اعلام رسمی سازمان بهداشت جهانی مبنی بر اینکه تمام جهان در حال مقابله با آن هستند، این ویروس خطرناک بر روی صنایع سرگرمی به خصوص سینما تاثیر زیادی داشته است و باعث شده تا آثاری که برای اکران در این زمان برنامه ریزی شده بودند توسط سازندگان آنها به تاخیر بیوفتند، حال از شما عزیزان بیننده تقاضا داریم که تا حد امکان در خانه بمانید تا از شیوع هرچه بیشتر این ویروس جلوگیری کنید.
در ادامه یافتن گسترش شیوع ویروس کرونا باعث شد تا شرکت برادران وارنر اکران چند فیلم دیگر خود را عقب بیندازد. فیلم Wonder Woman 1984 مهمترین فیلمی است که برادران وارنر از عقب افتادن این فیلم خبر داده که این فیلم دیگر قرار نیست در تاریخ ۵ ژوئن ۲۰۲۰ (۱۶ خرداد ۱۳۹۹) اکران شود و اکنون با تاخیری در حدود دو ماه قرار است در تاریخ ۱۴ آگوست ۲۰۲۰ (۲۴ مرداد ۱۳۹۹) به‌روی پرده‌های سینما برود. توبی امریخ، رئیس بخش سینمایی برادران وارنر در بیانیه منتشر شده گفت:

زمانی که ما به ساخت فیلم WW 1984 چراغ سبز نشان دادیم، هدف ما نمایش این فیلم در سینماها بود و حال مفتخرم که اعلام کنم برادران وارنر تصمیم گرفته تا این فیلم را در تاریخ ۲۴ مرداد امسال در سینماها نمایش دهد. ما امیدواریم جهان در آن زمان به مکانی امن‌تر و سالم‌تر تبدیل شود.

فیلم Wonder Woman 1984

در واقع دنباله فیلم Wonder Woman به جمع فیلم‌های متعددی از جمله فیلم Black Widow، فیلم Mulan، فیلم The New Mutants، فیلم No Time to Die و فیلم A Quiet Place: Part 2، فیلم Fast and Furious 9، فیلم Peter Rabbit 2: The Runaway و فیلم My Spy می‌پیوندد که اکران آن‌ها به‌خاطر ویروس کرونا عقب افتاده است. همچنین فیلم Wonder Woman 1984 قرار است در تاریخ اکران جدیدش به‌جای فیلم Malignant اکران شود که اکران اثر ترسناک و اورجینال جدید جیمز وان تا مدت زمان نامشخصی عقب افتاده است.

انیمیشن Scoob

علاوه‌بر این برادران وارنر اکران فیلم‌های دیگری از جمله فیلم In the Heights و انیمیشن Scoob را نیز تا مدت زمان نامشخصی عقب انداخته و تاریخ جدید آن‌ها در آینده اعلام خواهد شد. با ادامه یافتن گسترش ویروس کرونا و افزایش تعطیلی سینماها، به‌نظر می‌رسد که فیلم‌های بیشتری قرار است با تاخیر اکران شوند یا اینکه در نهایت قرار است روی پلتفرم‌های دیجیتالی منتشر شوند. این در حالی است که پیش از این شایعاتی مبنی بر احتمال نمایش همزمان فیلم Wonder Woman 1984 در پلتفرم دیجیتالی نیز منتشر شده بود که این شایعه در ادامه تکذیب شد.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...