اولین ویدئو فیلم Free Guy منتشر شد

رایان رینولدز به خاطر عقب افتادن اکران فیلم Free Guy اولین ویدیو رسمی این فیلم را منتشر کرده است


 شیوع ویروس کرونا باعث شد تا شرکت والت دیزنی تاریخ اکران بسیاری از فیلم‌های خود را تغییر دهد که فیلم Free Guy یکی از این آثار بود. این فیلم کمدی اکشن در ابتدا برای اکران در تاریخ ۳ جولای ۲۰۲۰ (۱۳ تیر ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده بود، اما اکنون با چند ماه تاخیر قرار است در تاریخ ۱۱ دسامبر ۲۰۲۰ (۲۱ آذر ۱۳۹۹) اکران شود. به همین منظور رایان رینولدز، بازیگر نقش گای اولین ویدیو فیلم Free Guy را منتشر کرده که در این ویدیو، رینولدز در حال خوردن صبحانه است. در این ویدیو رینولدز با تغییر نام شرکت فاکس قرن بیستم و اینکه این ویدیو به این شرکت تعلق دارد، نیز شوخی کرده و در طول ویدیو شاهد نمایش بخشی از کمدی و طنزی هستیم که قرار است در طول فیلم مشاهده کنیم.

همچنین شما در ادامه می‌توانید اولین ویدیو فیلم Free Guy را مشاهده کنید:

رایان رینولدز، تایکا وایتیتی، جودی کومر، جو کری، آتکارش آمبودکار، چنینگ تیتوم، لیل رل هاوری، کامیل کاستک، ریچارد تایلر بلوینس و شان ویلیام مک‌لاکلین (جک‌سپتیک‌آی)، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Free Guy حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

Free Guy

وظیفه کارگردانی فیلم مرد آزاد بر عهده شاون لوی بوده که مت لیبرمن  و زک پن با سابقه نوشتن فیلمنامه فیلم Ready Player One وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Free Guy را بر عهده داشته‌اند. 

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...