آپدیت Exo Mech بازی No Man's Sky ربات های بسیار بزرگ را به این بازی می آورد

جدیدترین آپدیت بازی No Man's Sky به بازیکنان اجازه ساخت ربات‌هایی بزرگ انجام کاوش‌های بهتر از قبل را در بازی میدهد


 شاید در سال ۲۰۱۶ که موعد انتشار بازی No Man's Sky بود، این بازی هرگز نتوانست انتظارات را برطرف کند و به شکستی تقریبا بزرگ مبدل شد اما حالا به لطف آپدیت‌های بزرگی که برای آن منتشر شده و تیم سازنده‌ی بازی که به پشتیبانی از اثر و بازیکنان خود می‌پردازند، وعده‌های تبلیغاتی No Man's Sky بالاخره عملی شدند و گیمرها امروز می‌توانند اثری که انتظارش را می‌کشیدند، تجربه کنند.

آپدیت Exo Mech بازی No Man's Sky

مدتی می‌شد که به لطف انتشار یک تریلر از آپدیت جدید بازی حدس و گمان پیرامون آپدیت تازه‌ی No Man's Sky فضای مجازی به‌خصوص فضای جامعه‌ی بازیکنان این اثر را درنوردیده بود. اکنون به لطف انتشار رسمی این تریلر در صفحه‌ی توییتری پلی استیشن و تایید آن توسط شان ماری، خالق بازی، می‌توانیم از محتویات جدید اثر با خبر شویم. همچنین یک تریلر از این آپدیت منتشر شده است که شما در ادامه میتوانید آن را تماشا کنید:

همچنین شما درادامه میتوانید این تریلر را تماشا کنید:


در این آپدیت جدید که Exo Mech نام دارد، بازیکنان می‌توانند ربات‌هایی بزرگ که Mech نام دارند را برای خود بسازند و با سوار شدن داخل آن‌ها، به کاوش‌های خود بپردازند. همچنین شما در ادامه می توانید تصویر این ربات را مشاهده کنید:

آپدیت Exo Mech بازی No Man's Sky

نکته‌ی مهم این ربات‌های بزرگ، این است که آن‌ها بازیکنان را از شرایط آب‌وهوایی خطرناک و مرگ‌بار سیارات مختلف محافظت می‌کنند و احتمالا با فضای زیاد کوله‌پشتی که دارند، منابع بسیار زیادی را با آن‌ها می‌توان جمع‌آوری کرد. با خرید الگوی ساخت این ربات‌ها از Space Anomaly و صدالبته جمع‌آوری منابع، می‌توانید این ربات‌ها را بسازید.

آپدیت Exo Mech بازی No Man's Sky

توجه کنید که که آپدیت جدید بازی، بهبودهای گرافیکی را هم برای بازی به ارمغان می‌آورد و جلوه‌های دیداری اثر را برای دارندگان پی سی، بهینه‌سازی می‌کند. این آپدیت را همین حالا می‌توانید برای نسخه های کامپیوتر های شخصی، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان دریافت کنید. تجربه‌ی No Man's Sky در این روزها که قرنطینه‌ی خانگیبه خاطر شیوع جهانی ویروس کرونا را تجربه می‌کنیم اصلا خالی از لطف نیست.

منبع
https://www.nomanssky.com/exo-mech-update/?cli_action=1586343003.466

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...