هم‌اکنون می‌توانید به صورت رایگان از گوگل استیدیا استفاده کنید

شرکت گوگل به تازگی نسخه‌ی رایگان پلتفرم سرویس ابری خود یعنی گوگل استیدیا را در اختیار بازی‌بازان قرار داده و همچنین حساب کاربری حرفه‌ای این پلتفرم نیز هم‌اکنون دارای دو ماه اشتراک رایگان است.

ویروس کرونا، مدت زمان زیادی است که جهان را به تسخیر خود در آورده و مردم را خانه‌نشین کرده است. شرکت‌های بازی‌سازی زیادی تاکنون، با ارائه کردن خدمات و بازی‌های رایگان، بازی‌بازان را به ماندن در خانه تشویق کرده‌اند و حال به تازگی شرکت گوگل نیز، نسخه‌ی رایگانی را از پلتفرم گوگل استیدیا ارائه کرده است تا بتواند مسیر ارتباطی قدرت‌مند‌تری را برای بازی‌بازان ایجاد کرده و تعداد طرفداران و کاربران این پلتفرم را نیز افزایش دهد.
امروز شرکت گوگل در بلاگ رسمی خود اعلام کرد، که هم‌اکنون تمام کسانی که دارای یک حساب کاربری جیمیل هستند‌، می‌توانند به رایگان از خدمات و بازی‌های این پلتفرم ابری استفاده نمایند. تنها کاری که می‌بایست انجام دهید این است که به سایت رسمی گوگل استیدیا رفته و با حساب جیمیل خود یک اکانت بسازید.
همچنین می‌توانید به مدت دو ماه به رایگان از اشتراک حرفه‌ای این پلتفرم استفاده نمایید و از خدمات و بازی‌های بیشتری بهره‌مند شوید. کسانی که امروز به کاربران این پلتفرم اضافه شوند، اشتراک حرفه‌ای آن را به مدت دو ماه و به صورت خودکار دریافت خواهند کرد، اما حساب کسانی که در حال حاضر اشتراک حرفه‌ای این پلتفرم را دارند، برای دو ماه آینده تمدید نخواهد شد. در ادامه و پس از تمام شدن این مدت زمان دو ماهه، می‌توانید با پرداخت ماهیانه ۹٫۹۹ دلار به استفاده کردن از اشتراک حرفه‌ای استیدیا ادامه دهید.
لازم به ذکر است که مشترکین حساب کاربری حرفه‌ای این پلتفرم، به عناوین زیر دسترسی خواهند داشت:
Destiny 2: The Collection
GRID
Gylt
SteamWorld Dig 2
SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech
Serious Sam Collection
Spitlings
Stacks on Stacks (on Stacks)
Thumper

شرکت گوگل همچنین قصد دارد تا رزولوشن پلتفرم استیدیا را از ۴K به ۱۰۸۰p کاهش دهد تا پهنای باند کافی در اختیار تمامی بازی‌بازان قرار گیرد. ماه گذشته بود که شرکت سونی نیز همانند گوگل، سرعت دانلود از سرور‌های اروپایی پلی‌ استیشن را به علت محدودیت‌های اعمال شده برای پهنای باند اروپا کاهش داد.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...