فیلم Venom 2 با نام Venom: Let There Be Carnage معرفی شد؛ اعلام تاریخ اکران

سونی پیکچرز با انتشار یک تیزر تریلر کوتاه از نام رسمی و تاریخ اکران فیلم Venom 2 رسما رونمایی کرد 


 شرکت سونی پیکچرز به شکلی رسمی با انتشار یک تیزر تریلر کوتاه از نام رسمی فیلم Venom 2 اعلام و اکران این فیلم را تا تابستان سال ۲۰۲۱ عقب انداخت. شرکت سونی پیکچرز اعلام کرد که دنباله فیلم Venom دیگر قرار نیست در تاریخ ۲ اکتبر ۲۰۲۰ (۱۱ مهر ۱۳۹۹) اکران شود و حال این فیلم مورد انتظار برای اکران در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (۴ تیر ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. همچنین شرکت سونی پیکچرز اعلام کرد که فیلم Venom 2 قرار است با نام Venom: Let There Be Carnage (ونوم: بگذارید کارنیج بیاید) روی پرده‌های سینما برود که در واقع اشاره‌ای به حضور شخصیت کارنیج در این فیلم دارد.

Venom: Let There Be Carnage

تام هاردی در نقش ادی براک یا همان ونوم، وودی هارلسون در نقش کلیتوس کسدی یا همان کارنیج، میشل ویلیامز در نقش ان ویینگ، نائومی هریس در نقش شیریک و استیون گراهام، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Venom: Let There Be Carnage حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت.

همچنین شما درادامه میتوانید تیزر تریلر این فیلم را مشاهده کنید:


دنباله فیلم ونوم یکی از فیلم‌هایی است که تولید آن به علت گسترش و همه‌گیری ویروس کرونا متوقف شده که پیش از این سونی اکران چندین فیلم خود از جمله فیلم Morbius، فیلم Uncharted و فیلم Ghostbusters: Afterlife را عقب انداخته بود.

همچنین وظیفه کارگردانی فیلم Venom: Let There Be Carnage بر عهده اندی سرکیس و کلی مارسل وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده داشته است.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...