انیمیشن Scoob روی پلتفرم های دیجیتالی منتشر خواهد شد

برادران وارنر اعلام کرد که انیمیشن Scoob به جای اکران در سینماها بر روی پلتفرم‌های دیجیتالی منتشر خواهد شد


 با شیوع ویروس کرونا شرکت برادران وارنر به خاطر اینکه از ضرر اکران انیمیشن Scoob جلو گیری کند تصمیم به انشار این انیمیشن در پلتفرم های دیحیتالی منتشر کند، همانطور که پیش از این اعلام شده بود، انیمیشن Scoob دیگر قرار نیست در تاریخ ۱۵ می ۲۰۲۰ (۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹) اکران شود و اکران این انیمیشن تا تاریخ نامشخصی عقب افتاده بود. حال شرکت برادران وارنر اعلام کرد که انیمیشن Scoob قرار است از طریق پلتفرم دیجیتالی منتشر شود.

انیمیشن Scoob

انیمیشن Scoob قرار است در تاریخ ۱۵ می امسال (۲۶ اردیبهشت) که همان تاریخ در نظر گرفته شده برای اکران آن بوده، در پلتفرم‌های دیجیتالی منتشر شود که کاربران می‌توانند برای ۴۸ ساعت و با پرداخت ۲۰ دلار این اثر را اجاره یا اینکه با پرداخت ۲۵ دلار انیمیشن Scoob را خریداری کنند. باید دید آیا شرکت برادران وارنر مانند شرکت والت دیزنی که تصمیم گرفته تا برخی از فیلم‌های خود را مستقیما در دیزنی پلاس منتشر کند، تصمیم به انتشار مستقیم آثار خود روی سرویس استریم HBO Max خواهد گرفت یا برنامه دیگری را مدنظر دارد.

انیمیشن Scoob

فرانک ولکر در نقش اسکوبی دوو، ویل فورته در نقش شگی راجرز، زک افران در نقش فرد جونز، آماندا سایفرد در نقش دافنه بلیک، جینا رادریگز در نقش ولما دینکلی، تریسی مورگان در نقش کاپیتان کیومن، کن جیونگ در نقش داینومات، کرسی کلمونس در نقش دی دی اسکایز، مارک والبرگ در نقش بلو فالکون، جیسون آیزکس در نقش دیک داستاردلی، یان آرمیتیج و مکینا گریس، از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن Scoob حضور و صداپیشگی شخصیت‌های آن را بر عهده دارند.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...