تریلر سریال Space Force با بازی استیو کارل منتشر شد

نتفلیکس به‌تازگی تریلر سریال Space Force را منتشر کرده است


 این سریال که اثری کمدی با نقش‌آفرینی استیو کارل است که چند عضو از تیم خالق سریال The Office وظیفه‌ی ساخت آن را برعهده دارند، طرفدارهای سریال کمدی The Office US که همچنان به یاد خنده‌های خود با دیوانه‌بازی‌های استیو کارل در نقش مایکل اسکات می‌خندند احتمالا به‌زودی سراغ Space Force محصول تازه‌ی نتفلیکس خواهند رفت.
سریالی که در آن عده‌ای از مسئولان کشور سعی می‌کنند راهی برای اجرای دستور دونالد ترامپ مبنی بر ایجاد یک نیروی فضایی درون ارتش بیابند. این سریال استیو کارل را در نقش ژنرال مارک آر. نیرد به‌عنوان بازیگر اصلی دارد و در آن می‌توان چهره‌های آشنای دیگر دنیای کمدی‌های تلویزیونی را نیز پیدا کرد.

همچنین شما در ادامه میتوانید تریلر این سریال را نیز تماشا کنید:


این کمدی در یک محیط کاری جریان می‌یابد و همان‌گونه که گفته شد به تلاش بی‌معنی افراد برای طراحی صحیح ششمین شاخه‌ی ارتش کشور می‌پردازد. البته شاید داستان Space Force واقعی نباشد ولی صدور دستوری از سوی ترامپ مبنی بر ایجاد این شاخه در ارتش امریکا حقیقت دارد.
جان مالکوویچ در نقش دکتر ایدرین ملوری، لیسا کودرو یا همان فیبی بوفیِ «فرندز» و دایانا سیلورز، بن شوارتز، تاونی نیوسام، جیمی اُ. یانگ، دان لیک، الکس اسپارو، نوآ امریک، فرد ویلارد و جسیکا سینت کلر از دیگر بازیگرانی هستند که در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند.

سریال Space Force

طبق گفته ی نتفلیکس در روز جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ تمام قسمت‌های فصل اول Space Force از شبکه نتفلیکس منتشر می‌شود.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...