بازی Madden 21 با ارتقا گرافیکی برای ایکس باکس سری ایکس بهینه سازی میشود

بازی Madden 21 با گرافیک ارتقاء یافته برای ایکس باکس سری ایکس نیز منتشر خواهد شد.


 بعد از اعلام Patrick Mahomes قهرمان مسابقات سوپربول، اولین تصاویر از گیم پلی بازی Madden که EA برای ایکس باکس سری ایکس بهینه سازی کرده در خلال اولین رویداد ویدیویی Xbox 20/20 به نمایش گذاشته شد. بنابراین این بازی را در نسل جدید کنسول‌های بازی نیز خواهیم دید.

تصاویر نمایش داده شده بسیار کوتاه بوده و تنها به نمایش چند بازیکن از نمای بسته‌ی دوربین بسنده می‌کند. اما می‌توان گفت که این تصاویر مربوط به بازی Madden بوده و شبیه سازی واقع گرایانه‌ای از فوتبال آمریکایی به نظر می‌رسد. همچنین قابلیت اسمارت دلیوری برای این بازی تأیید شد.

21 Madden

Mahomes بعد از نمایش تریلر دوباره حاضر شده و وعده انتشار اخبار تکمیلی را توسط الکترونیک آرتز به هواداران داد. ضمن این که مشخص اگر شما این بازی را برای ایکس باکس وان خریداری کنید، نسخه رایگان آن را برای ایکس باکس سری ایکس نیز دریافت خواهید کرد. بنابراین Madden 21 نیز به یکی دیگر از بازی‌های اسمارت دلیوری ایکس باکس (Smart Delivery) تبدیل می‌شود. البته ظاهراً EA روش اختصاصی خود را در این برنامه اجرا خواهد کرد؛ اما کارکرد کلی آن یکسان بوده و شما با خرید آن در نسل فعلی، نسخه نسل نهمی آن را نیز دریافت خواهید کرد.

به احتمال زیاد در ماه ژوئن اخبار بیشتری از Madden را دریافت خواهیم کرد.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...