اولین تریلر گیم ‌پلی بازی Assassin's Creed Valhalla منتشر شد

در جریان رویداد ویژه ایکس‌باکس اولین تریلر گیم‌پلی بازی Assassin's Creed Valhalla منتشر شد


 درحالی‌که انتظار داشتیم ویدیویی طولانی را پیرامون گیم‌پلی بازی Assassin's Creed Valhalla مشاهده کنیم، شرکت یوبی سافت در اقدامی تنها یک ویدیو کوتاه یک دقیقه ۳۰ ثانیه‌ای را از این بازی موردانتظار پخش کرد که به واقع تصاویر برش خورده‌ای از ویدیوهای سینمایی بازی اساسینز کرید والهالا محسوب می‌شود. در این تریلر ابتدا با چهره Eivor روبه‌رو می‌شویم و سپس تصاویر از ضیافت‌های انگلستانی‌ها در دوران تاریک انگلستان به نمایش گذاشته می‌شود.

این تریلر سپس دوربین را به سمت کشتی وایکینگ‌ها و قهرمان داستان تغییر می‌دهد، جایی که به نظر قهرمان داستان و خدمه‌اش برای نبردی بزرگ که احتمالا حالت Raid مورد اشاره در روز رونمایی باشد، حرکت می‌کنند. در این تریلر همچنین کلاغ ایوور به نمایش گذاشته شده است که هنوز با نام آن آشنا نیستیم. علاوه‌بر این تصاویری از مبارزات نزدیک ایوور و هیدن بیلید این شخصیت نیز به چشم می‌آید.

همچنین شما در ادامه میتوانید این ویدئو را تماشا کنید:


متاسفانه باید گفت تریلر گیم‌پلی نمایش داده شده عملا گیم‌پلی محسوب نمی‌شود و بیشتر تصاویر برش خرده از میان‌پرده‌های داخل بازی است. اشرف اسماعیل، کارگردان بازی بعد از پخش تریلر، توضیحاتی عمدتا تکراری را در رابطه با بازی جدید اساسینز کرید بازگو کرد. طبق اعلام اشرف اسماعیل تصاویر نمایش داده شده مستقیم از داخل بازی گرفته شده است. این کارگردان در صحبت‌های خود از ارائه تجربه‌ای کامل از دوران وایکینگ‌ها در بازی والهالا سخن گفت.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...