مجموعه سه‌گانه مافیا به شکل رسمی با نام Mafia: Trilogy تایید شد

استودیو هنگر ۱۳ و شرکت 2K Games رسما با انتشار یک تیزر از مجموعه Mafia: Trilogy رونمایی کردند.


اکانت توییتر سری بازی مافیا در چند روز گذشته در حال انتشار توییت‌های مختلف و تک‌کلمه‌ای بود که همین کار شایعه‌های مختلفی مبنی بر احتمال معرفی نسخه‌ای جدید یا ریمستری از بازی‌های این مجموعه را افزایش می‌داد. علاوه‌بر این اخیرا در کشور برزیل ریمستر نسخه دوم مجموعه هم رده‌بندی سنی شده بود که به این شایعه‌ها قوت می‌بخشید. بااین‌حال دقایقی پیش شرکت 2K Games به‌عنوان ناشر و هنگر ۱۳ سازنده نسخه سوم مجموعه رسما با انتشار یک تیزر کوتاه مجموعه سه‌گانه این سری را با نام Mafia: Trilogy معرفی کردند.

همچنین شما در ادامه می‌توانید این تیزر را مشاهده کنید کنید:


هنوز جزییات دقیقی از اینکه سه نسخه مجموعه با چه شرایطی در این کالکشن در دسترس خواهند بود ارائه نشده است و باید منتظر ماند و دید که آیا شاهد ریمستر مخصوصا نسخه‌های اول و دوم خواهیم بود یا اینکه تصمیم دیگری در رابطه با آن‌ها گرفته شده است. در ادامه می‌توانید تصاویر جدید از نسخه اول و دوم مافیا را مشاهده کنید. نسخه اول در واقع یک بازسازی کامل یا به اصطلاح ریمیک است که به گفته برخی از منابع از گرافیک خیره‌کننده‌ای برخوردار خواهد بود. از طرفی نسخه دوم با بهبود گرافیکی ساخته می‌شود و یک ریمستر HD خواهد بود. همچنین شما در ادامه میتوانید تصاویری از این بازی مشاهده کنید:

بازی Mafia: Trilogy
Mafia: Trilogy
Mafia: Trilogy
Mafia: Trilogy

طبق اطلاعات Mafia: Trilogy برای انتشار روی پلتفرم های پلی ‌استیشن 4، ایکس ‌باکس وان و پی ‌سی در تاریخ ۳۰ اردیبهشت (۱۹ می) منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...