باندل بازی The Last of Us Part 2 پلی استیشن 4 معرفی شد

سونی باندل پلی ‌استیشن 4 پرو بازی The Last of Us Part 2 را معرفی کرد


 شرکت سونی معمولا باندل‌های مختلفی را برای بازی‌های انحصاری استودیوهای خود و بعضی از بازی‌های چندپلتفرمه درنظر گرفته است که با نزدیک شدن به زمان عرضه بازی‌ها، آن‌ها را معرفی می‌کند. از آن‌جایی که یک ماه دیگر بازی The Last of Us Part 2 عرضه می‌شود، شرکت سونی باندل پلی ‌استیشن 4 پرو این بازی را معرفی کرده است.

باندل ذکر شده دارای یک PS4 Pro و بازی The Last of Us Part 2 به‌همراه کد محتویات دیجیتال است که روی آن (کنسول) خالکوبی دست الی حک شده است. همچنین یک کنترلر پلی‌استیشن 4 پرو به‌همراه هارد دیسک دو ترابایت سیگیت و یک هدست وایرلس، از دیگر ویژگی‌های باندل The Last of Us Part 2 است. همچنین شما در ادامه میتوانید تریلر این باندل را تماشا کنید:


  مشخص شد که کاربران می‌توانند کنترلر و هدست وایرلس این باندل را هم به‌صورت جداگانه و قیمت ۶۴.۹۹ دلار و ۹۹.۹۹ دلار خریداری کنند.

  باندل بازی The Last of Us Part 2
  باندل بازی The Last of Us Part 2
  باندل بازی The Last of Us Part 2
  باندل بازی The Last of Us Part 2

  البته هارد دیسک دو ترابایتی سیگیت هم به‌صورت جداگانه قابل خرید است که ۸۹.۹۹ دلار قیمت گذاری شده است. جان سوئینی، کارگردان هنری The Last of Us Part II اعلام کرده است که دلیل استفاده از خالکوبی الی روی کنسول واکنش هواداران به این مورد بوده است.

  باندل بازی The Last of Us Part 2
  باندل بازی The Last of Us Part 2

  وی دراین‌باره می‌گوید:

  زمانی‌که برای اولین‌بار The Last of Us Part II را معرفی کردیم، هیچ ایده‌ای نداشتیم که واکنش هواداران به خالکوبی دست الی چه خواهد بود. در طول یک روز، شاهد عکس‌هایی از این طرح در واقعیت بودیم و پس از آن، کاربران از خالکوبی کردن این طرح روی دست خود برای ما عکس می‌فرستادند. 

  زمانی‌که فرصت طراحی یک پلی‌استیشن 4 پرو شخصی‌سازی شده را پیدا کردیم، با آنجلا گارسیا، طراح گرافیکی خود روی طرح‌های مختلفی کار کردیم که در انتها به خالکوبی دست الی برگشتیم. با گذر زمان، این طرح به نماد نسخه دوم تبدیل شده بود، همان‌طور که لوگو فایرفلای در نسخه اول بین جامعه کاربری بازی به یک نماد تبدیل شده بود.

  این یک تصمیم واضح بود، اما از خود سؤال کردم که چه اتفاقی می‌افتد اگر ما این طرح را روی کنسول حک کنیم؟ در گذشته این کار را نکرده بودیم و حتی نمی‌دانستیم که امکان‌پذیر است یا خیر. با کمک تیم بسیار خوب پلی‌استیشن توانستیم آن را عملی کنیم.

  باندل بازی The Last of Us Part 2

  باندل پلی‌استیشن 4 پرو بازی The Last of Us Part II در تاریخ ۳۰ خرداد ماه 1399 (۱۹ ژوئن 2020) با قیمت ۳۹۹ دلار عرضه می‌شود.

  مطالب مرتبط...

  هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...