تریلر جدید فیلم Tenet منتشر شد؛ جلوگیری از جنگ جهانی سوم در جنگ کوانتومی

شرکت برادران وارنر از جدیدترین تریلر فیلم Tenet رونمایی کرد که شامل تصاویر بسیاری میشود


 پس از آن که گزارش‌های گوناگون خبر از تلاش کریستوفر نولان برای تغییر ندادن تاریخ اکران فیلم Tenet تا جای ممکن به هدف حمایت از سینماها دادند، رسانه‌ها گفتند که استودیو فیلم‌سازی برادران وارنر به‌زودی تریلر جدید اثر مورد بحث را پخش خواهد کرد. چرا که اگر قرار بر اکران چنین فیلمی باشد، دیگر نمی‌توان بیش از این زمان آغاز تبلیغات اصلی را عقب انداخت. مخصوصا باتوجه‌به بودجه‌ی اثر که را تبدیل به پرخرج‌ترین فیلم اورجینال یازده سال اخیر دنیای هنر هفتم کرده است. جان دیوید واشنگتن، یکی از بازیگرهای اصلی فیلم در رابطه با «تنت» گفت:

کریستوفر نولان با این فیلم جدید، ۱۰ الی ۱۵ سال آینده‌ی سینما را دیکته خواهد کرد.

تریلر جدید فیلم Tenet که مطابق گفته‌یدونالد ماسترد برای شبیه‌سازی حداقلی احساس تماشای جمعی یک تریلر درون فضای سالن‌های پخش فیلم طی دوران خانه‌نشینی به خاطر مواجهه‌ی جهان با ویروس کرونا ابتدا درون محیط مجازی بازی Fortnite پخش شد به تعداد بینندگان بسیار بالایی دست یافت. مطابق نام‌گذاری انجام‌شده برای کتاب رسمی مرتبط با این فیلم سینمایی که The Secrets of TENƎꓕ: Inside Christopher Nolan's Quantum Cold War نام دارد، فیلم‌نامه‌ی این فیلم به یک نبرد علمی تخیلی ‌مانند می‌پردازد توصیفی که بسیاری از تماشاگرها را کنجکاوتر از قبل کرده است. همچنین شما در ادامه میتوانید این تریلر را تماشا کنید:


دقایقی پیش از پخش تریلر اعلام شد که اثر تازه‌ی نولان در مرحله‌ی فیلم‌برداری تا جای ممکن به سان ساخته‌های پیشین او از جلوه‌های ویژه‌ی کامپیوتری حداقلی استفاده کرد؛ تا حدی که سکانس تصادف آتش‌افزای هواپیما در تریلر هم به شکل واقعی و با انفجار تمامی آن اجسام خلق شده است.

Tenet

سازندگان همچنان تاکید می‌کنند که این فیلم در سینماها پخش خواهد شد. شاید فیلم باتوجه‌به عدم بازگشایی حداقلی سالن‌های پخش، طی هفته‌های آتی تاریخ اکران قطعی جدیدی را اعلام کند. ولی فعلا برنامه‌ها به‌صورت رسمی تغییر نکرده‌اند و فیلم Tenet می‌خواهد خود را به همان تاریخ جمعه، ۲۷ تیر سال ۱۳۹۹ خورشیدی (هفدهم ژوئیه ۲۰۲۰ میلادی) برساند.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...