گیم پلی 20 دقیقه ای بازی The Last of Us Part 2 را مشاهده کنید

سونی در تازه‌ترین قسمت از برنامه State of Play گیم پلی طولانی از بازی The Last of Us Part 2 را به نمایش گذاشت


 همان‌که سونی وعده داده بود قسمت جدید برنامه State of Play از همان اول تا انتها مشغول نمایش بازی The Last of Us Part II بود. در ابتدای این نمایش حدودا ۲۰ دقیقه‌ای نیل دراکمن به ارائه‌ی توضیحاتی درباره‌ی این بازی پرداخت.

بازی The Last of Us Part 2

او قدم به قدم از این گفت که بازی The Last of Us Part II چگونه با گیم‌پلی و قصه مخاطب را درگیر خود می‌کند و به هم‌ذات‌پنداری جدی با کاراکتر اِلی می‌رساند. در آخر هم ویدیویی هشت دقیقه‌ای از گیم‌پلی The Last of Us Part 2 پخش شد که بدون هیچ‌گونه توضیح اضافه نشان ‌دهنده‌ی لحظاتی دیده‌نشده تا امروز از این بازی بود. 

همچنین شما در ادامه میتوانید تریلر گیم پلی 20 دقیقه ای این بازی را مشاهده کنید:


    اما نهایتا تا ساعت ۱۱:۳۰ صبح فردا (جمعه، ۹ خرداد) به وقت تهران قسمت سوم مجموعه‌ی چهارقسمتی پشت صحنه‌ی ساخت بازی The Last of Us Part 2 پخش می‌شود و راس ساعت ۱۸:۳۰ چهارشنبه‌ی هفته‌ی بعد به ساعت ایران هم قسمت پایانی آن به اسم Inside The Last of Us Part II: The World از راه می‌رسد. مطابق خبر اعلام‌شده از سوی برند پلی استیشن این بازی که احتمالا اجازه‌ی فروش رسمی در خاورمیانه را نخواهد داشت، بررسی‌های انجام‌شده از خود را یک هفته قبل از عرضه تحویل گیمرها می‌دهد درحالی‌که رسانه‌های معتبر تا پیش از رسیدن زمان انتشار نمرات بیشتر از ۱۶ روز فرصت تجربه‌ی این بازی مورد انتظار را داشته‌اند.

    .

    بازی The Last of Us Part 2 برای انتشار روی کنسول پلی استیشن 4 در تاریخ جمعه ۳۰ خرداد سال ۱۳۹۹ (19 ژوئن سال 2020) برنامه ریزی شده است.

    مطالب مرتبط...

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...