داگ لیمان به عنوان کارگردان فیلم فضایی تام کروز انتخاب شده است

داگ لیمان به‌عنوان کارگردان فیلم جدید تام کروز که با همکاری ایلان ماسک قرار است در فضا تولید شود معرفی شد. 


مدتی پیش بود که خبری منتشر شد مبنی بر اینکه تام کروز در حال همکاری با ناسا و همین‌طور شرکت اسپیس ایکس و بنیان گذارش آن ایلان ماسک، برای ساخت فیلمی اکشن است که این فیلم قرار است اولین فیلم سینمایی داستانی باشد که در خارج از جو زمین فیلم‌برداری می‌شود. داگ لیمان که پیش از این سابقه همکاری با تام کروز در فیلم Edge of Tomorrow با بازی امیلی بلانت و فیلم American Made‌ را در کارنامه خود داشته وظیفه کارگردانی این پروژه بسیار محرمانه که قرار است بخش‌هایی از آن در فضا فیلمبردای شود را بر عهده گرفته است.

داگ لیمان و تام کروز

در حال حاضر حضور هیچ استودیو یا شرکت تأمین مالی در این فیلم تایید و اعلام نشده است همچنین هنوز مشخص نیست که آیا این پروژه قرار است اولین پروژه تام کروز پس از دو قسمت جدید فیلم Mission Impossible باشد یا او قرار است در ابتدا در فیلم دیگری حضور پیدا کند. قسمت هفتم و هشتم فیلم Mission Impossible قرار است به ‌صورت پشت سر هم فیلم‌برداری شود، اما در حال حاضر به علت شیوع ویروس کرونا تولید این دو فیلم اکشن تا مدت زمان نامشخصی متوقف است. هنوز اطلاعاتی از داستان فیلم جدید کروز در دسترس نیست، اما لیمان و کروز به‌عنوان تهیه‌کننده نیز در این پروژه حضور خواهند داشت.

داگ لیمان

لیمان قرار است برای کارگردانی فیلم Edge of Tomorrow 2 (لبه فردا ۲) نیز بازگردد که کروز بار دیگر نیز قرار است در این فیلم حضور داشته باشد که وضعیت این پروژه فعلا خیلی روشن نیست. همچنین ایلان ماسک و ناسا قرار است امشب با همکاری یکدیگر پس از سال‌ها فضانوردان را ازطریق خاک کشور آمریکا به فضا پرتاب کنند که این اولین مأموریت فضایی شرکت SpaceX با حضور خدمه انسانی نیز خواهد بود.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...