حالت دو نفره به بازی Call Of Duty: Warzone اضافه شد

کاربران بازی Call of Duty: Warzone اکنون می‌توانند حالت Duos یا همان دونفره را تجربه کنند.


 حالت Duos یا همان دونفره را می‌توان یکی از پر درخواست‌ ترین مواردی دانست که کاربران بازی Call of Duty: Warzone خواهان اضافه شدن آن به بازی بودند. در گذشته ساختار بازی به‌گونه‌ای بود که کاربران تنها به‌صورت تک‌نفره سه‌نفره یا چهارنفره می‌توانستند این بازی را تجربه کنند.

به‌تازگی حالت Dous هم به بازی اضافه شده است از این ‌رو کاربرانی که می‌خواهند تنها با یکی از دوستان خود بازی Call of Duty: Warzone را تجربه کنند نیازی نیست که به‌سراغ حالت سه‌نفره بروند. در گذشته استودیو Infinity Ward سازنده Call of Duty: Warzone حالت سه‌نفره را از بازی حذف کرده بود که پس از بازخوردهای کاربران آن را به بازی برگرداندند. 

در میان بازی‌های بتل رویال بزرگ چهار نفر بیشترین تعداد بازیکنی است که در یک تیم قرار می‌گیرد. این در حالی است که پاتریک کلی یکی از توسعه‌دهندگان این بازی در گذشته اعلام کرده بود که آن‌ها در حال آزمایش کردن تیم‌ های پنج‌ نفره هم هستند. باید منتظر بمانیم و ببینیم که این استودیو در آینده چه محتویاتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

بازی Call of Duty: Modern Warfare و Call of Duty: Warzone

دهمچنین چندی پیش محتویات فصل چهارم بازی Call of Duty: Modern Warfare و Call of Duty: Warzone معرفی شد. در این فصل که از تاریخ ۱۴ خرداد ماه (3 ژوئن 2020) در دسترس قرار می‌گیرد شاهد اضافه شدن کاپیتان پرایس در قالب اپراتور به بخش مولتی پلیر و وارزون هستیم.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...