دنباله فیلم Sonic the Hedgehog در دست ساخت است

شرکت پارامونت پیکچرز تایید کرد که دنباله‌ی فیلم Sonic the Hedgehog در دست ساخت است و جف فاولر برای کارگردانی دنباله این فیلم باز می‌گردد


 شرکت پارامونت پیکچرز در روز پنج‌شنبه تایید کردند که تولید دنباله برای این فیلم لایو-اکشن کمدی خانوادگی آغاز شده است. این دنباله باری دیگر سازندگان فیلم را دور هم جمع می‌کند و جف فاولر را در مقام کارگردان و پاتریک کیسی و جاش میلر را در مقام نویسنده قرار می‌دهد. قسمت دوم Sonic the Hedgehog فعلاً در مرحله‌ی توسعه قرار دارد و هنوز در مورد بازیگران و تاریخ شروع تولید آن تصمیمی گرفته نشده است.

نیل اچ. موریتز، توبی آشر و تورو ناکاهارا تهیه‌کننده‌ی دنباله‌ی فیلم سونیک خارپشت خواهند بود و حاجیمه ساتومی، هاروکی ساتومی و تیم میلر به‌عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی آن فعالیت می‌کنند. فیلم Sonic the Hedgehog که براساس مجموعه بازی‌های محبوب شرکت سگا ساخته شد و در بهمن سال گذشته روی پرده‌ی سینما رفت داستان سونیک را روایت می‌کند که می‌خواهد درکنار تام واچووسکی به زندگی روزمره‌ی خود در زمین سروسامان دهد. در عین‌ حال آن‌ها باید کاراکتر شروری با نام دکتر رباتنیک را از سر راه بردارند که در تلاش است تا سونیک را دستگیر کند و با استفاده از قدرت‌های عظیم و گسترده‌ی این خارپشت دوست‌داشتنی دنیا را به تسخیر خود در بیاورد.

سونیک خارپشت

بن شوارتز، جیمز مارسدن، جیم کری، لی مجدوب، تیکا سومپتر، نیال مک‌دوناف، آدام پالی و فرنک سی. ترنر از بازیگرانی هستند که در فیلم Sonic the Hedgehog نقش‌آفرینی کردند. این فیلم اکشن با بودجه‌ی تقریباً ۹۵ میلیون دلاری توانست ۳۰۶.۸ میلیون دلاری در سراسر جهان فروش داشته باشد. این فیلم در سه روز اول اکرانش به فروش ۵۷ میلیون دلاری دست یافت و رکورد افتتاحیه‌ی فیلم‌های اقتباس‌شده از بازی‌های ویدیویی را شکست فیلم مورد بحث از اولین آثاری بود که نسخه‌ی خانگی آن پس از تعطیلی سینماها بر اثر شیوع ویروس کرونا زودتر از موعد منتشر شد. 

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...