رویداد PC Gaming Show تاخیر خورد

حساب توییتر پی سی گیمر اعلام کرده که برای شنیده شدن صداهای مهم‌تر (اتراضات در آمریکا) رویداد PC Gaming Show را یک هفته دیرتر برگزار می‌ شود.


 مدتی است که شاهد اعتراضات مردم آمریکا در ارتباط با نژادپرستی هستیم و شرکت و استودیوهای بازی‌سازی در راستای این اتفاقات رویدادهای خود را با تأخیر برگزار خواهند کرد. درواقع رویدادهای ذکر شده در راستای شنیده شدن صداهای مهم‌تر و اخبار حول این موضوع تأخیر خورده‌اند. 

تا به ‌امروز تأخیر رویداد سونی در راستای نمایش بازی‌های پلی ‌استیشن 5 و همچنین تأخیر رویداد نمایش جدیدی از بازی Cyberpunk 2077 دو اتفاق مهم حول این موضوع بوده است. حساب کاربری توییتر پی سی گیمر با انتشار بیانیه جدید اعلام کرد که رویداد PC Gaming Show را با یک هفته تأخیر برگزار می‌کند. در ابتدا قرار بود این رویداد در تاریخ ۱۷ خرداد ماه (۶ ژوئن) برگزار شود. ازاین‌رو کاربران باید در تاریخ ۲۴ خرداد ماه (۱۳ ژوئن) منتظر رویداد پی سی گیمینگ شو باشند.

رویداد PC Gaming Show

در ادامه اعلام شده است که در این رویداد شاهد کارهای ارزشمند صدها توسعه‌دهنده خواهیم بود. پی سی گیمینگ شو تنها رویدادی نیست که با تأخیر برگزار می‌شود. همچنین سایت گیمزرادار+ هم اعلام کرده که رویداد Future Gaming Show هم تأخیر خورده است. Future Games Show نام رویدادی است که توسط رسانه گیمزرادار+ برگزار می‌شود و امسال، اولین حضور آن در صنعت بازی‌های ویدیویی است. دنیل داوکینز کارگردان محتوای بازی و فیلم رسانه گیمزرادار+ در این مورد اعلام کرده که با وجود هیجان خود برای برگزاری اولین رویداد Future Games Show اتفاقات مهم‌تری در جریان است و برای شنیده شدن صدای معترضین این رویداد را با تأخیر برگزار می‌کنیم.

رویداد PC Gaming Show

رویداد Future Games Show هم همانند پی سی گیمینگ شو در تاریخ ۲۴ خرداد ماه برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...