فیلم سینمایی گشت ارشاد 3 با کارگردانی سعید سهیلی ساخته خواهد شد

سعید سهیلی کارگردان فیلم‌های گشت ارشاد به طور رسمی از ساخته شدن فیلم سینمایی گشت ارشاد ۳ خبر داده است


 فیلم‌های گشت ارشاد و گشت ۲ با کارگردانی سعید سهیلی از جمله فیلم‌های پرحاشیه سینمای ایران به شمار می‌روند. اکنون سعید سهیلی از ساخت فیلم سینمایی گشت ارشاد ۳ خبر داده است. این کارگردان ایرانی با انتشار متنی در اینستاگرام خود این خبر را منتشر کرد و مدعی شد که با گشت ارشاد ۳ تماشاگران را سورپرایز خواهد کرد. سعید سهیلی همچنین می‌گوید قصد دارد این کار را بدون اسم و شعار و هیاهو انجام دهد.

فیلم سینمایی گشت 2

فیلم سینمایی گشت ارشاد به کارگردانی سعید سهیلی محصول سال ۱۳۹۰ است که با بازی حمید فرخ‌نژاد، پولاد کیمیایی، ساعد سهیلی، جمشید هاشم‌پور، نیوشا ضیغمی و سحر قریشی ساخته شده بود. این فیلم پس از آغاز به اکران به نوعی توقیف شد و سپس اکرانی محدود را تجربه کرد که البته این اکران محدود هم چندان پایان نبود. این فیلم ایرانی در شبکه نمایش خانگی نیز با محدودیت‌هایی مواجه شد. فیلم سینمایی گشت ۲ که باز هم ساخته‌ی سعید سهیلی است ادامه‌ای بر گشت ارشاد است که در سال ۱۳۹۵ روی پرده رفت. این فیلم ایرانی با بازی حمید فرخ‌نژاد، پولاد کیمیایی، ساعد سهیلی، بهاره افشاری، ترلان پروانه و سارا سهیلی ساخته شده است. گشت ۲ چند هفته پس از اکران به صورت گسترده قاچاق شد و سازندگان به ناچار نسخه شبکه نمایش خانگی فیلم را منتشر کردند. فیلم سینمایی گشت ۲ البته به فروش قابل توجه ۱۹ میلیارد و ۷۸۰ میلیون تومان دست پیدا کرده بود، و در آن زمان پر فروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران شده بود.

مطالب مرتبط...

1 نظر

  1. مژگان فداییمژگان فداییsays:

    قیافیه عباس آقا و حسن یهو تو ذهنم ظاهر شد رفتم یک بار دیگه دو قسمت گشت ارشاد و گشت 2 را دیدم خیلی حال داد به همگی پیشنهاد میکنم یک بار دیگه برن ببینند