آکوامن در چپتر دوم فصل سوم بازی Fortnite حضور خواهد داشت، انتشار تریلر بتل پس و تریلر سینمایی

با ‌آغاز فصل سوم از چپتر دوم بازی فورتنایت مشخص شده است که شخصیت آکوامن با ظاهر جیسون موموآ در Battle Pass این فصل حضور خواهد داشت


بعد از تاخیر یک ماهه از آغاز چپتر دوم فصل سوم بازی فورتنایت بالاخره این فصل امروز در دسترس کاربران قرار گرفت. در فصل دوم شرکت Epic Games سازنده و ناشر بازی فورتنایت از شخصیت ددپول به‌عنوان کاراکتر ویژه بتل‌ پس بازی استفاده کرد.

فصل 3 چپتر 2 بازی فورتنایت

این در حالی است که در فصل سوم اپیک گیمز به‌سراغ یکی از شخصیت‌های DC رفته است که با حال و هوای این فصل هم‌خوانی کامل دارد حتی میتوان گفت آخرین ایونت این بازی بی ربط به این شخصیت نیست.

همچنین شما درادامه میتوانید  تریلر سینمایی این فصل را مشاهده کنید:


همچنین باید گفت که آکوامن قرار گرفته در این فصل با ظاهر جیسون موموآ در فیلم Aquaman است که خود این موضوع بسیار جالب است.در این‌ میان که کاربران از همان ابتدا نمی‌توانند هدایت آکوامن را برعهده بگیرند بلکه او نیز همانند ددپول کاراکتر ویژه Battle Pass فصل سوم این بازی به ‌حساب می‌آید.

فصل 3 چپتر 2 بازی فورتنایت

از این ‌رو با انجام چالش‌های مخصوص‌ آکوامن و همچنین رسیدن به هفته‌های انتهایی فصل سوم این شخصیت هم در آینده نزدیک در دسترس خریداران بتل‌پس قرار خواهد گرفت.

همچنین شما درادامه می توانید تریلر بتل پس این فصل را مشاهده کنید:


فصل 3 چپتر 2 بازی فورتنایت تغییرات زیادی را به‌خود دیده است که از میان آن‌ می‌توان به اضافه شدن محیط‌های آبی به نقشه بازی در کنار وسایل نقلیه‌های مختلف اشاره کرد.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...