بازی Star Wars: Squadrons به صورت رسمی معرفی شد

بازی Star Wars: Squadrons با انتشار یک تریلر به شکل رسمی معرفی شد.


 در ماه مارس بود که به اشتباه فروشگاه پلی استیشن خبر از یک بازی جدید جنگ ستارگان با اسم رمز Star Wars: Project Maverick می‌داد. این در حالی است که مدتی پیش، صفحه پیش فروش این بازی در سایت ایکس باکس نمایان شد که اسم نهایی آن را هم مشخص کرده بود. همچنین دقایقی بعد حساب کاربری توییتر EA Star Wars با انتشار یک توییت بازی Star Wars: Suqadrons را رسما تایید و معرفی کرد.

بازی Star Wars: Squadrons

در ادامه اعلام شد که این بازی به‌صورت رسمی در تاریخ ۲۶ خرداد ماه و ساعت ۱۹:۳۰ بعد ازظهر به‌وقت ایران رونمایی می‌شود. شرکت Electronic Arts ناشر مجموعه بازی‌های جنگ ستارگان در جریان لایو استریم خود بازی Star Wars: Squadrons را به صورت رسمی معرفی و رونمایی کرد.

بازی Star Wars: Squadrons

در این تریلر شاهد نیروهای ربلیون و امپراطوری هستیم که به‌واسطه‌ی سفینه‌های فضایی مخصوص خود با یکدیگر مبارزه می‌کنند. همچنین مشخص شد که این بازی توسط استودیو EA Motive در حال توسعه است. شما در ادامه میتوانید این تریلر را تماشا کنید:


همچنین این بازی هم‌ اکنون برای پیش‌فروش قرار داده شده است و کاربران پی سی روی استیم هم می‌توانند بازی را پیش خرید کنند. بازی Star Wars: Squadrons جدا از داستانی که وعده داده شده سرگرم کننده است یک بخش آنلاین پنج‌ به ‌پنج هم دارد که شما را در نقش ربلیون یا نیروهای امپراطوری قرار می‌دهد. 

بازی Star Wars: Squadrons

ازدیگر ویژگی‌های بسیار مثبت بازی Star Wars: Squadrons برای ما این است که این بازی ‌با قیمت ۴۰ دلار عرضه خواهد شد یکی دیگر از ویژگی های این بازی می توان شخصی‌سازی سفینه فضایی و پشتیبانی از واقعیت مجازی اشاره کرد. نکته جالب این است که کاربران واقعیت مجازی بازی روی پلی‌استیشن 4 و PC می‌توانند به لطف قابلیت کراس‌پلی درکنار یکدیگر این بازی را تجربه کنند. همچنین استارفایترهای بازی هم هرکدام کلاس‌های متفاوتی دارند و می‌توانید باتوجه‌به شیوه بازی کردن خود، یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.
بازی Star Wars: Squadrons تاریخ ۱۱ مهر ماه (۲ اکتبر) برای کامپیوتر، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...