بازی Star Wars: Squadrons فاقد پرداخت درون برنامه‌ای خواهد بود

استودیو Motive به تازگی اعلام کرد که در بازی Star Wars: Squadrons تمامی آیتم‌ها ازطریق پیشرفت در بازی باز خواهند شد.


 طرفداران برای دریافت جزییات بیشتر از گیم‌ پلی این بازی نباید مدت زیادی به انتظار بنشینند چرا که شرکت الکترونیک آرتز اخیرا اعلام کرده است که تریلر گیم‌پلی این بازی در جریان رویداد EA Play Live 2020 که در تاریخ ‍۱۸ ژوئن (۲۹ خرداد) برگزار می‌شود، منتشر خواهد شد. همچنین کارگردان بازی یعنی ایان فریزر در مصاحبه‌ای در مورد این بازی گفته است که Squadrons رویای طرفداران همیشگی سری جنگ ستارگان را مبنی بر پرواز در سرتاسر کهکشان با سفینه‌ی جنگی، برآورده خواهد ساخت.

بازی Star Wars: Squadrons


درکنار شخصی‌سازی‌های زیاد برای سفینه‌ی جنگی وسایل تزئینی زیادی در بازی وجود دارند که می‌توان آن‌ها را آزاد کرد. الکترونیک آرتز و استودیو Motive رسما اعلام کرده‌اند که آزاد کردن این آیتم‌ها تنها ازطریق پیشرفت در بازی صورت خواهند گرفت و خبری از پرداخت‌های درون برنامه‌ای در این بازی نخواهد بود. از این آیتم‌ها می‌توان برای شخصی‌سازی کابین خلبان و خود سفینه استفاده کرد. همچنین ظاهر خلبان را نیز می‌توان به دلخواه بازیکنان تغییر داد.

بازی Star Wars: Squadrons

    از دیگر موارد قابل شخصی‌سازی در بازی می‌توان به سلاح‌ بدنه و موتور سفینه و سپر‌های جدید در بازی اشاره کرد که هرکدام را همان‌طور که اشاره شد باید با پیشرفت در بازی به‌دست آورد. داستان بازی نیز پس از نابودی دومین Death Star در نسخه Return of the Jedi روایت می‌شود. درکنار حضور شخصیت‌های جدید در بازی گفته شده است که چهره‌های آشنایی نیز از سرتاسر کهکشان در بازی حضور خواهند داشت که قطعا خبری هیجان‌انگیز برای طرفداران سری جنگ ستارگان به شمار می‌آید. بازی همچنین از هدست‌های واقعیت مجازی نیز پشتیبانی می‌کند.

    بازی Star Wars: Squadrons

    بازی Star Wars: Squadrons در تاریخ ۲ اکتبر (۱۱ مهر) با قیمت ۴۰ دلار برای پلتفرم‌های پلی ‌استیشن 4، ایکس ‌باکس وان و پی سی در دسترس خواهد بود.

    مطالب مرتبط...

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...