بازی Cyberpunk 2077 مجددا تاخیر خورد این بار انتشار در آبان ماه

حساب کاربری توییتر بازی Cyberpunk 2077 اعلام کرد که این بازی مجددا تاخیر خورده است و در تاریخ ۲۹ آبان ماه عرضه خواهد شد.


 بازی Cyberpunk 2077 را می‌توان یکی از مورد انتظارترین و مهم‌ترین بازی‌های سال جاری میلادی دانست که تابه‌امروز چند بار تاخیر خورده است. استودیو CD Projekt RED سازنده و ناشر سایبرپانک 2077 اعلام کرده بود که این بازی در تاریخ ۱۷ شهریور ماه عرضه می‌شود. این در حالی است که کاربران باید مدت زمان بیشتری را برای تجربه‌ی بازی منتظر بمانند.

حساب کاربری توییتر سایبرپانک 2077 با انتشار یک توییت اعلام کرده است که این بازی تاخیر خورده است. استودیو سی‌دی پراجکت رد اعلام کرده که مراحل توسعه محتویات بازی به اتمام رسیده است اما سایبرپانک 2077 یک بازی جاه‌طلبانه است و نیازمند انجام پولیش آزمایش‌های QA و به تعادل رساندن بخش‌های مختلفی است که زمان ‌بر خواهند بود. در ادامه نیز می توانید تصویری را مشاهده کنید که متن بیانیه سی دی پراجکت رد را میتوانید مشاهده کنید:

بازی Cyberpunk 2077

با این ‌که هنوز تاریخ انتشار دقیق کنسول‌های نسل نهمی اعلام نشده است، اما احتمال دارد نسخه نسل نهمی بازی Cyberpunk 2077 هم درکنار نسخه نسل هشتمی آن در اختیار کاربران پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس قرار بگیرد. رویداد سی‌دی پراجکت رد برای بازی Cyberpunk 2077 هم به‌زودی برگزار می‌شود و کاربران اطلاعات بیشتری را از جهان این بازی سایبرپانکی و جاه‌طلبانه کسب خواهند کرد. پس با این حال بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۹ آبان ماه (۱۹ نوامبر) برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوتر عرضه خواهد شد.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...