بازی FIFA 21 در مراسم EA Play 2020 رسما معرفی شد

الکترونیک آرتز در جریان رویداد EA Play 2020 رسما بازی فیفا ۲۱ را معرفی و تاریخ انتشار آن را اعلام کرد.


 رویداد EA Play 2020 از ساعت ۳:۳۰ دقیقه بامداد امروز آغاز شد و در جریان آن شاهد نمایش از بازی‌های مختلفی بودیم. در بخشی از این رویداد، الکترونیک آرتز تریلری از بازی‌های ورزشی بعدی خود نمایش داد که در بین آن‌ها شاهد تایید رسمی بازی فیفا ۲۱ هم بودیم. در ادامه می‌توانید تریلر رسمی منتشر‌ شده را تماشا کنید:


بازی FIFA 21 در تاریخ ۱۸ مهر برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پی‌سی منتشر خواهد شد و مشترکین EA Access و Origin Access هم می‌توانند از ۱۰ مهر برای چند ساعت بازی را تجربه کنند. همچنین افرادی که نسخه آلتیمیت یا چمپیونز بازی را پیش‌خرید کنند، سه روز زودتر به آن دسترسی خواهند داشت. همچنین با توجه به نزدیک شدن به زمان عرضه کنسول‌های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس، الکترونیک آرتز انتشار فیفا ۲۱ برای این پلتفرم‌ها را هم تایید کرده که البته جزییاتی در مورد تاریخ انتشار این نسخه‌ها با توجه به مشخص نبودن زمان عرضه خود کنسول‌ها ارائه نشد.

بازی FIFA 21

همچنین امسال نسخه پی‌سی بازی علاوه بر پلتفرم Origin از طریق استیم هم در دسترس قرار می‌گیرد.

بازی FIFA 21

همچنین در تصویر بالا برنامه های مربوط به این بازی در آینده را میتوان مشاهده کرد که قرار است در ماه آگوست (مرداد/شهریور) اطلاعات دقیق بازی در مورد گیم‌پلی و بخش‌های مختلف آن ارائه شوند.

اما نکته مهم در رابطه با نسخه‌های نسل نهمی بازی این است که سازندگان تایید کردند افرادی که نسخه پلی‌استیشن 4 یا ایکس‌باکس وان بازی را خریداری کنند تا زمان عرضه فیفا ۲۲ فرصت خواهند داشت تا آن را به‌صورت رایگان به نسخه نسل بعدی روی کنسول همان شرکت پلی‌استیشن 4 به پلی‌استیشن 5 / ایکس‌باکس وان به ایکس‌باکس سری ایکس ارتقا بدهند. همچنین تمام دستاورد‌های شما در بخش آلتیمیت تیم یا حتی ولتا قرار است به نسخه نسل بعدی منتقل شوند.

بازی FIFA 21

همچنین در تصویر بالا برنامه های مربوط به این بازی در آینده را میتوان مشاهده کرد که قرار است در ماه آگوست (مرداد/شهریور) اطلاعات دقیق بازی در مورد گیم‌پلی و بخش‌های مختلف آن ارائه شوند.

مطالب مرتبط...

4 نظر

 1. هادی محمدیهادی محمدیsays:

  کپی و پیس تمام کاری که EA برای ساخت نسخه این چند سال اخیر کرده 🤬🤬

 2. صادقصادقsays:

  من واقعا نمی فهمم چرا باید یکی فیفا 2020 را بخره بعد بیاد تریلر بازی فیفا 21 رو ببینه و دوباره برای خرید این بازی هم اقدام کنه؟

 3. Ali samorayAli samoraysays:

  من یکی که دیگه باید برم زمین رو گاز بگیرم چه قدر قشنگو با گرافیکه

 4. مسیح رجبیمسیح رجبیsays:

  سوپر بول رو با فیفا قاطی کردن تو تریلر (چرا قیمه هارو میریزی تو ماستا)