بازی The Last of Us: Part II سریعترین فروش یک بازی روی پلی استیشن 4 در انگلستان را شکست

بازی The Last of Us: Part II با عبور از بازی Uncharted 4 رکورد سریع‌ترین فروش را در بین بازی‌های منتشر‌شده توسط سونی در انگلستان شکست.


 با وجود این که بخش نظرات کاربران بازی The Last of Us: Part II در وبسایت متاکریتیک با انتقادات و آرای منفی بسیار زیادی مواجه شده همانطور که پیش‌بینی می‌شد این بازی در جدول فروش عملکرد بسیار خوبی را از خود به جا گذاشته و خیلی سریع به یک بازی پرفروش تبدیل شده است. دنباله بازی پرطرفدار استودیو ناتی داگ بلافاصله بعد از انتشار خود در روز جمعه به صدر چارت فروش هفتگی کشور انگلستان رسیده است.

بازی The Last of Us: Part II همچنین آمار سریع‌ترین فروش یک بازی سونی برای پلی استیشن 4 در انگلستان را به خود اختصاص داده و در این زمینه بازی Uncharted 4: A Thief's End را پشت سر گذاشت. جالب اینجاست که این آمار شامل فروش دیجیتالی این بازی نمی‌شود لذا همانطور که وبسایت GamesIndustry نیز تخمین می‌زند آمار فروش قسمت دوم بازی Last of Us در مجموع حتی خیره‌کننده‌تر از چیزی است که هم‌ اکنون مشاهده می‌کنیم. این بازی در مقایسه با فروش قسمت اول The Last of Us در سال ۲۰۱۳ یک رشد ۷۶ درصدی را به خود می‌بیند.

تمامی این آمار و ارقام نشان می‌دهند که بازی The Last of Us: Part II بهترین شروع عرضه را در میان بازی‌های فیزیکی عرضه شده در انگلستان طی سال جاری داشته است. این بازی، در زمینه شروع عرضه ۴۰ درصد بیشتر از بازی فوق‌العاده محبوب نینتندو سوییچ، یعنی Animal Crossing: New Horizons فروش کرده که تاکنون از این نظر رکورد‌دار بود.

رده‌های بالای جدول فروش هفتگی انگلستان، در حال حاضر بین Call of Duty: Modern Warfare، Minecraft، Grand Theft Auto 5 و چند بازی مختلف از آثار نینتندو سوییچ تقسیم شده که در ادامه می‌توانید فهرست جدول فروش هفتگی انگلستان در هفته منتهی به ۳۱ خرداد را ببینید:

  1. The Last of Us: Part II
  2. Ring Fit Adventure
  3. FIFA 20
  4. Mario Kart 8: Deluxe
  5. Call of Duty: Modern Warfare
  6. Grand Theft Auto 5
  7. Minecraft: Nintendo Switch Edition
  8. 51 Worldwide Games
  9. Pokémon Shield
  10. Star Wars Jedi: Fallen Orderبازی The Last of Us: Part II

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...