بازی Apex Legends به صورت محدود تا پایان سال 2020 برای موبایل منتشر خواهد شد

اندرو ویلسون در جریان جلسه اخیرا سرمایه‌گذاران EA تایید کرد که نسخه موبایل Apex Legends تا پایان امسال به شکل محدود منتشر می‌شود.


 الکترونیک آرتز تقریبا چند ماه پس از انتشار بازی Apex Legends تایید کرد که این بتل رویال رایگان روی موبایل هم منتشر می‌شود و مدتی بعد هم تایید شد که این اتفاق قبل از آوریل ۲۰۲۱ می‌افتد. به نظر می‌رسد که حداقل کاربران برخی مناطق قبل از پایان سال ۲۰۲۰ امکان تجربه Apex Legends موبایل را خواهند داشت.

بازی Apex Legends

به شکل دقیق تر اندرو ویلسون، مدیرعامل EA اخیرا در جلسه‌ای با سرمایه‌گذاران شرکت رسما اعلام کرد که هدف آن‌ها سافت لانچ بازی تا قبل از پایان ۲۰۲۰ است. منظور از سافت لانچ یعنی انتشار بازی در یک سری مناطق محدود است که معمولا قبل از انتشار نسخه نهایی اتفاق می‌افتد.

بازی Apex Legends

بازی Apex Legends در حال حاضر روی پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوتر شخصی قابل بازی است و با توجه به موفقیت‌هایی که بازی‌های بتل رویال رایگان روی موبایل مخصوصا در بازارهای آسیایی کسب می‌کنند به نظر می‌رسد که الکترونیک آرتز قصد دارد هرچه سریع‌تر این بازی را روی موبایل هم منتشر کند و بعید نیست که سافت لانچ بازی هم در همین بازار‌ها باشد. 

مطالب مرتبط...

2 نظر

 1. دلقک هستم نه ایت نه جوکردلقک هستم نه ایت نه جوکرsays:

  درسته یک شوتر آنلاین دیگه برای موبایل عالیه

 2. Ali samorayAli samoraysays:

  حالا دیگه EA هم برا ما بازی موبایل میده بیرون آیا به آخر الزمان ایمان نمی یاوردید

  • مدیر سایتعباس رجی(abbasragi) :

   EA درسته خیلی پول پرسته ولی نه انقدر دیگه