تریلر فیلم Waiting for the Barbarians با بازی جانی دپ و رابرت پتینسون منتشر شد

فیلم Waiting for the Barbarians با گروه بازیگری که شامل رابرت پتینسون، مارک رایلنس و جانی دپ میشود قرار است با نسخه های دیجیتالی منتشر شود.


فیلم Waiting for the Barbarians اثر جدید نویسنده و کارگردانی است که این ‌روزها شناخته‌شده ‌تر از قبل به نظر می‌رسد. او که سرعت بالایی در ارائه‌ی فیلم‌های خود داشته است شاید در آینده‌ی نزدیک تبدیل به یکی از عناصر جذاب سینمای کلمبیا برای افراد علاقه‌مند به هنر هفتم شود. فیلم Waiting for the Barbarians در جشنواره ونیز استقبال برخی تماشاگرها و منتقدان را دریافت کرد و چند هفته‌ی بعد با پخش دیجیتالی تقدیم مخاطبان می‌شود.

دانلود فیلم Waiting for the Barbarians


فیلم درام جدید سیرو گرا که رابرت پتینسون مارک رایلنس و جانی دپ را به‌عنوان بازیگرهای اصلی دارد به کلانتری می‌پردازد که پس از آغاز فعالیت خود درون منطقه‌ای دورافتاده آرام‌آرام لزوم وفاداری به حکومت را زیر سؤال می‌برد.

این تریلر جدید نشان می‌دهد که تازه‌ترین ساخته‌ی کارگردان فیلم Embrace of the Serpent احتمالا از بازیگرها و طراحی صحنه‌ی خود سود زیادی می‌برد. چرا که هم مناطق گوناگون و نسبتا پرجزئیاتی را درون قاب‌های خود جا داده است و هم به نظر می‌رسد که از رابرت پتینسون، مارک رایلنس و جانی دپ در نقش‌های جالبی استفاده می‌کند.

شما در ادامه میتوانید تریلر این فیلم را مشاهده کنید:


داستان این فیلم به دادرس یک منطقه‌ی مرزی و نسبتا جداشده از سایر نقاط کشور می‌پردازد؛ بازرسی که به یک حکومت بدون نام خدمت می‌کند و می‌خواهد به‌زودی بازنشستگی خود از فعالیت درون این منطقه‌ی خاص را جشن بگیرد. اما سرهنگی از راه می‌رسد که می‌خواهد یک گزارش مفصل از فعالیت بربرها و وضعیت امنیت مرزی تهیه کند. دادرس هم پس از آن که سرهنگ چندین و چند روز به بازجویی‌های بی‌رحمانه و ظالمانه‌ی خود ادامه می‌دهد، به‌شدت وحشت می‌کند. او از این می‌ترسد که سال‌ها مشغول بندگی چه سیستم فاسدی بوده است.

همچنین یک پوستر از این فیلم منتشر شده است که شما در ادامه میتوانید این پوستر را مشاهده کنید:

فیلم سینمایی Waiting for the Barbarians

فیلم Waiting for the Barbarians در تاریخ ۷ آگست/اوت سال جاری میلادی (جمعه، ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ خورشیدی) به‌صورت اینترنتی/استریمی پخش می‌شود.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...