Call of Duty 2020 با اسم رمز The Red Door در فروشگاه ماکروسافت دیده شد

به‌تازگی در فروشگاه مایکروسافت صفحه‌ای با اسم The Red Door رویت شده که به ‌نظر می‌رسد اسم رمز بازی Call of Duty 2020 است. 


 تقریبا ماه گذشته بود که در دیتابیس شبکه پلی‌استیشن، صفحه‌ای با نام The Red Door مشاهده شد که مختص به یک بازی معرفی نشده از سوی Activision بود. باتوجه‌به اطلاعات، احتمال می‌رفت The Red Door اسم رمز Call of Duty 2020 باشد که شایعه شده ریبوت Call of Duty: Black Ops است.

بازی Call Of Duty 2020

صفحه The Red Door در فروشگاه مایکروسافت هم رویت شده است. زمانی‌که به این صفحه نگاه می‌اندازیم، اکتیویژن را به‌عنوان ناشر مشاهده می‌کنیم و مقدار فضای مورد نیاز بازی هم ۸۱.۶۵ گیگابایت است. نکته جالب این است که درجه سنی The Red Door دقیقا با درجه سنی بازی‌های مجموعه کالاف دیوتی یکی است و سبک بازی هم تیراندازی اعلام شده است.

بازی Call Of Duty 2020

در توضیحات بازی آمده که «بیش از یک حقیقت وجود دارد و اگر به‌دنبال حقیقت بروید، آماده باشید که هر چیزی را زیر سؤال ببرید و قبول کنید که هیچ موردی شبیه به هم نیست. The Red Door منتظر شما است، آیا جرئت ورود به آن را دارید؟» از این توضیحات می‌توان برداشت کرد که بیش‌ازپیش به معرفی نسخه سال جاری Call of Duty نزدیک شده‌ایم و احتمال می‌رود در آینده نه چندان دور، شاهد معرفی بازی Call of Duty 2020 خواهیم بود.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...