تریلر فیلم The Batman 2021 با بازی رابرت پتینسون منتشر شد

سازندگان در رویداد DC FanDome اولین تیزر تریلر فیلم The Batman به کارگردانی و نویسندگی مت ریوز را پخش کردند


مت ریوز تریلر فیلم The Batman را با آهنگ Something in the Way نیروانا پخش کرد تا مخاطبان نگاهی به گاتهام سیاه او بیاندازند. این تریلر مثل اطلاعات رسمی قبلی نشان می‌دهد که ریوز همان‌گونه که قول داده بود، همچون سه‌گانه‌ی «شوالیه تاریکی» اثر خود را شدیدا نزدیک به واقع‌گرایی نگه داشته است.

فیلم بتمن 2021

به همین خاطر مثلا همه‌ی مبارزات فیزیکی و خیابانی به نظر می‌رسند. بتمن که در این فیلم در سال دوم تبدیل شدن خود به خفاش شب‌های گاتهام به سر می‌برد، ظاهرا درگیری‌های درونی زیادی دارد. البته ما در این تریلر کت وومن با بازی زوئی کراویتز و کمیسر گوردون با نقش‌آفرینی جفری رایت را هم دیدیم.

بتمن 2021

ولی ستاره‌ی اصلی این وحشت شخصی بود که در تریلر دیده نشد؛ ریدلر با بازی پل دینو که ظاهرا قرار است کابوس اصلی همگان در فیلم The Batman باشد فیلم The Batman در جهانی کاملا جدا از DCEU جریان دارد. جالب‌تر اینکه در جهان فیلم The Batman اصلا شخصیتی به نام جوکر وجود ندارد. شما در ادامه میتوانید این تریلر را مشاهده کنید:

گزارش‌ها خبر از این می‌دهند که فیلم The Batman سازنده‌ی این جهان خواهد بود و سپس مت ریوز و برخی افراد دیگر آن را درون چند فیلم و سریال گسترش خواهند داد تا تبدیل به دنیای مستقل خود شود.

رابرت پتینسون بتمن 2021

فیلم The Batman برای اکران در تاریخ یکم اکتبر ۲۰۲۱ (۹ مهر ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...