اولین تریلر انمیشن سریالی کارخانه هیولاها منتشر شد

دیزنی پلاس اولین تیزر تریلر انیمیشن Monsters at Work را منتشر کرد

اولین تیزر تریلر انمیشن سریالی Monsters Inc منتشر شد که دیزنی پلاس اولین تیزر تریلر سریال Monsters at Work را منتشر کرده است که علاوه‌ بر بازگشت شخصیت‌های اصلی و قدیمی مجموعه شرکت هیولاها، شاهد معرفی شخصیت‌های جدید این مجموعه نیز هستیم.

اکنون میتوانید تریلر این انیمیشن را مشاهده کند:

اتفاقات سریال Monsters at Work حدود ۶ ماه پس از اتفاقات انیمیشن اصلی جریان دارد که حال نیروگاه مرکزی شهر مانسترپلیس از خنده کودکان برای سوخت خود استفاده می‌کند. این سریال داستان تایلر تاسکمان را که یک مکانیک مشتاق و با استعداد در تیم Monsters, Inc. Facilities است، دنبال خواهد کرد که رویای او کار کردن در طبقه خنده درکنار سالیوان و مایک است. انیمیشن Monsters at Work با همکاری بخش تلویزیونی انیمیشن دیزنی و به تهیه‌کنندگی بابز گاناوی و فرل بارون ساخته خواهد شد.

Monsters at Work

همچنین پخش انیمیشن Monsters At Work قرار است از تاریخ ۲ ژوئیه (۱۱ تیر) از دیزنی پلاس آغاز شود.

از بازیگران این اثر میتوتن به بن فلدمن در نقش تایلر تاسکمان، جان گودمن در نقش سالی، بیلی کریستال در نقش مایک، کلی مری ترن در نقش وال لیتل، هنری وینکلر در نقش فریتز، لوکاس نف در نقش دانکن، آلانا اوباک در نقش کاتر، استفن استانتون در نقش اسمیتی، نیدلمن، آیشا تایلر در نقش میلی تاسکمان، جان راتزنبرگر در نقش یتی، جنیفر تیلی در نقش سلیا و باب پیترسون در نقش رز منشی، میتوان اشاره کرد که در این انیمشن سریالی حضور دارند و به صداپیشگی پرداخته‌اند.کت گوود و راب گیبز نیز وظیفه کارگردانی این اثر را بر عهده دارند.

منبع:https://whatsondisneyplus.com/...

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...